Hakan Çakmak’tan Elazığ’da 96 liraya 3.527 TL…

1.AYAK: Altılı ganyanın zorlu başlangıç ayağında öne çıkaracağım ve her kuponda mutlaka yer almalarını önereceğim isimler; GELİNCİK ÇİÇEĞİM, PRENSES DİLARA, AKTAŞINKIZI ve JOKER YILDIZI olacaklar. Bu dört safkanın birden eksik koşması durumunda işler karışacak ve devreye; SEBBAK, LEMZEYELİ, TİKTOK ve TAŞO girecekler.


2.AYAK: Bir çok rakibine oranla kilo dezavantajına sahip olsa da bugün için iyi formunun hakkını verip kazanabileceğini düşündüğüm MAHİDEVRAN ekonomik kuponlar için tek olarak tercih edilebilir. ENDLESS RIVER ve MINAS TIRITH favorimin en ciddi rakipleri olacaklar. AMIGDALA ve ALSİMA ise koşuda diğer şanslılardır.


3.AYAK: Form durumunu beğendiğim istikrarlı safkan MISS MYERS ve son beş koşusunun ikisinde fotoyu önde geçmeyi başaran MEYDANIN ERİ rakiplerinden birer adım öne çıkarmak istediğim isimler. Farklı bir sınıfa ait olduğunu düşündüğüm POPULIST, adından söz ettirebilecek bir yarış yapacağına inandığım OBLIVION ve ilk kez yarışacağı piste uyum sağlaması durumunda üst sıraları zorlayacağına inandığım QUICK SMART ihmale gelmeyecek diğer safkanlardır.


4.AYAK: Startla birlikte ön tarafa istediği gibi konumlanabilirse bir çırpıda bitirebileceğini düşündüğüm OĞLUMRECEP ve kalitesini hatırlarsa bu grupta kolay bir birinciliğe imza atabileceğine inandığım YILDIRIMİZİ ön plana çıkaracağım isimler. Ekürilerden YUTANGİRDAP’ı rakip olarak kuponuma işaretleyip; Oğlum Kayra ve Baba Mercan’a da şans vermiş oluyorum.


5.AYAK: Bugünkü jokeyi idaresinde Elazığ kumuna ilk kez çıktığı yarışında 1500’de dördüncülük elde ederken tatminkar bir performans sergileyip piste uyum sağladığını gösteren BALAM HANIM bu kez 1200’de kazanmasını beklediğim isimdir. Altılı ganyan kuponlarına günün teki olarak yazılmasını tavsiye ediyorum.


6.AYAK: Son koşusunu bugünkü pistte 2000 metre mesafede kazanma başarısı gösteren TECER BEYİ süregelen formuyla kazanmaya devam edebilir. Üst üste tabelanın üst sıralarında yer aldığı yarışlar yapan KUZEY KARTALI ve son dört koşusunun üçünü ikincilikle tamamlamasının ardından Kapalı Gözlük takısını çıkararak yarışacak olan BLUE SEA WIND favorimin en ciddi rakipleri olacaklar. GRAY TOUCH ve MAZLUM HÜSEYİN ise daha sonrası için değerlendirmeye almamız gereken diğer safkanlardır. Herkese bol şanslar dilerim…


ALTILI GANYAN TAHMİNİ:

1A) 4-1-2-5-7-6-9-8

2A) 5 / 7-8-3-1

3A) 4-7-1-5-8

4A) 4-3-5

5A) 2 BALAM HANIM

6A) 8-10-9-3-7

Çatı Kupon: 96,00 ₺

6’LI GANYAN (1/5/8/2,5,10/2/7): 3.527,68 ₺ vermiştir.


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

News Reporter

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir