Gökhan ORMANCI’dan Adana’da Altılısı; 9.975 TL…

1.AYAK: Son kolusunda mesafeden etkilenen safkan bugün ideal mesafesine dönüyor olup süratli gitmesi muhtemel koşuda düzlükte yapacağı atakları ile koşuyu lehine çevirmesini beklediğim LE PATRON alternatif banko adayım olup, son koşsunda düzlükte devrini almışken önü kapanan ve buna rağmen ataklarına devam edip dikkat çekici bir üçüncülük gerçekleştiren ASİLASLAN rakip hanesinde önereceğim tek isimdir.


2.AYAK: Her türlü sonuca gebe görünen mücadele de sprinter yapısı ile tanıdığımız AFTER AFERİN Şanlıurpa pistinden mükemmel hazırlıkları ile geliyor olup çok cazip konumu ile benim favori adayımdır. PHANTOM WARRIOR önde istediği tempoyu kurabilirse bir solukta sonuca gidebilir. ÜÇ MATRA stili rakibini boş bırakmayak olup etkili jokeyi ile liderliği alabilir. Bu kez ibra bu safkandan yana dönecektir. MERIBEL Süratli rakiplerini önüne alarak kendisine şans yaratacak bir isimdir. GRANDE HEART ise rakiplerinin eksik koşması durumunda devreye girebilecek isimdir.


3.AYAK: Son koşusunda mesafe 1400 olunca istediği performansı gösteremeyen TORTUGA bugün çıkacağı ideal mesafesinde daha önce geride bıraktığı rakiplerini bugün bir kez daha geçerek sonuca gitmesini beklediğim net banko adayımdır.


4.AYAK: Zor bir koşu, birinciyi foto finiş belirleyebilir. KIZIM MERCAN Önde beklemeyi tercih edip hem cinslerini yarışın sonlarına doğru fotoda avlayabilir. MON COURE Son koşusu ölçü alınmaması gereken bir isimdir. ASİL AZRA son koşusunda ilk defa çıktığı uzun mesafe de etkili koşup ne denli formda olduğunu görüyoruz. Son olarak kazanmış olduğu yarışında ciddi bir sürprize imza atarak çıkışa geçen CANDY QUEEN deyip bu koşuyı geçiyorum.


5.AYAK: Süratli rakiplerini önüne alarak düzlük yarılı yapmasını beklediğim CEYAR ilk sırada önereceğim isimdir. FEDRICO uzun ara sonra görmüş olduğu yarışından sonra daha nefesli gideceği bu mücadelenden birincilikle ayrılabilir. OĞLUM ÇİÇEK Süratli gidecek olan yarışta gidişat avantajını eline almış bir isimdir. NİSANUR HATIRASI İstediği liderliği alıp önde boş bırakılırsa tek nefeste sonuca gidebilir. ANADOLU EDASI ise temposu yüksek yarışlarda koşuyu önlerde takip ederek bir kez daha kazanabilicek biri isimdir.


6.AYAK: Günün kapanış mücadelesinde sürpriz bir sonuç helebilir. Aşağıdaki sıralamaya ve büte durumunuza göre tercih yapabilirsiniz.


ALTILI GANYAN TAHMİNİ:

1A) 4 LE PATRON / 8

2A) 10-3-9-11-12

3A) 2 TORTUGA

4A) 1-5-2-3

5A) 2-5-7-6-4

6A) 2-6-9-1-7-13-5

Çatı Kupon: 280,00 ₺

Geniş Kupon: 560,00 ₺

6’lı ganyan (4) ile 4.468,48 ₺ vermiştir.

6’lı ganyan (7) ile 5.506,90 ₺ vermiştir.


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

News Reporter

1 thought on “Gökhan ORMANCI’dan Adana’da Altılısı; 9.975 TL…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir