Mustafa Sav’dan 144 liraya 2.570 Liralık İzmir Altılısı…

1.AYAK: Günün ilk ayağında; son yarışı çok başarılı olan DEMBE sevdiği pist ve mesafede yine potaya en yakın safkan olup favorim. DOĞUBAYAZIT bom boş kilosu ile sıkı rakip olacaktır. AYVALIKATEŞİ istikrarlı bir safkan formda jokeyi ile en ufak hatayı affetmez. ZLATIBOR nihayet kazanma başarısı gösterdi koşu içinde zor bir safkan olmasına rağmen şansızlığını yendi ihmale gelmez. AZFAR koşunun bomba adayıdır.


2.AYAK: Denk güçlerin bir arada olduğu bu ayakta tabela içinde bitirdiği yarışlar sonrası bu hafta idman pistinde iyi görünen MINGUINHO artan formu ile bana göre en şanslı tay. WINTER SONG geçen yarışını ölçü almıyorum bu kez farklı koşacaktır dikkat. AKKAYA ATEŞİ mesafenin uzaması ile mutlaka yazılmalı. MONT VENTOUX şuana kadar orijinin hakkını verebilmiş değil ama bu sefer beyaz bayrak ayna yapabilir bana göre mesafe atı. FEDERER ve FEEL THE SMART sürpriz adaylarımdır.


3.AYAK: Kilo farklarının olduğu bu koşuda son ikinciliği ile toparlandığını belli eden DEMİRDALGA iyi koşmasını beklediğim ilk safkan. DEFNELİ olumlu yarışları ile yine iyi koşacaktır. GELENCAN eküri koşma avantajı ile söz sahibi olabilcek isim. HANIM SULTAN uygun klası ile bomba yapabilir.


4.AYAK: Dişilere ait olan bu ayakta YOOMEE süper formunun yanı sıra şampiyon jokeyinin binmiş olması ile bir adım önde olmayı hak ediyor. LION OF RUNNER tecrübeli bir isim olup en ufak hatayı affetmez. KIZIM ÇINAR bir süre dinlendi kondisyon yönünden etkilenmediği taktirde hata affetmez. LADY NORTH, NO HARD ve MASTER STORM daha sonra şans verilmesi gereken isimlerdir.


5.AYAK: Bana göre koştuğu yarışlar ile ve şanslı bir kura çekmiş olması ile BARİ uygun rakipler yanında her şey lehine olup kazanmaması için hiçbir engel göremiyorum ve zor olan bu programda en güvendiğim isim olup, banko olarak öneriyorum.


6.AYAK: Günün son ayağında ise; bu yarıştaki tüm safkanlar satışa sunulan isimler açık olmam gerekirse hiç biri bana güven vermiyor. Ancak tuttuğum ve şans verdiğim isimler; WILD OCEAN, GREY DRAGO, HAYLAYF ve WIN LOVES MAYA etkili olabilcekler. Ancak bu yarışta çok büyük süpriz de olabilir. Dikkat derim.

BOL ŞANSLAR.ALTILI GANYAN TAHMİNİ:

1A) 2-8-7-3-5

2A) 5-7-1-6-3-4

3A) 3-2-4-6

4A) 7-4  /  2-3-6-5

5A) 1  BARİ

6A) 13-10-11-2

Çatı Kupon: 144,00 ₺

6’LI GANYAN (1,7/5/2/4/1,2,4,6/2) : 2.570,94 ₺ vermiştir. 
Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

News Reporter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir