Başarılı genç binici bu seneki Gazi Koşusunda ilki yaşayacak…

Yarış pistlerinin başarılı olduğu kadar efendiliği ve çalışkanlığı ile de sevilen genç jokeylerinden Erhan Aktuğ, bu sene kariyerinde ilk kez Gazi Koşusunda at binme fırsatını yakalayacak…

Geçen seneyi 163 birincilikle kapatan ve yumuşak eliyle atçılar tarafından sıklıkla tercih edilen genç binici, 25 Haziran 2023 Pazar günü koşulacak 97.Gazi Koşusunda Alkan Ekürisine ait Samurai Kajiki ile Derbide boy gösterecek.

Erhan Aktuğ ve menajeri Orhan Demirkıran
News Reporter

5 thoughts on “Başarılı genç binici bu seneki Gazi Koşusunda ilki yaşayacak…

  1. erhan umarım taktiğin bellidir… ama şu chaika sanki yandaki atlardan bunalıyor gibi keşke biri şu atı mistiycal storm ‘a selim kaya’nın yaptığını yapsa annosh’a cankılıç’ın yaptığını yapsa…. bekle yarışı kısalt son virajda devrini bul… oralara nefesli gelirse tabelada olursun…

    yada ben seni sevdiğimden bunu çok istiyorum… en büyük olamazsın belki ama çok çok iyi bir jokey olacaksın güzelim… kendini hiç bozmadan devam et… o en özel, en büyük koşu sana. yazılacak bir gün…..

  2. BÜYÜK KULÜP kimi veya kimleri işaret etti ise o veya onlardan biri kazanır. Editörler köşe yazarları dergiler bültenler otoriteler tv programları yani her türlü haber bilgi kandırmaca bari kendinizi kandırmak tam vaz geçmiş olabilseniz.

  3. Erhan temiz bir kişilik gorunuyor. Gazi koşusunda bu gibi jokeylerin şansi az. Ancak yarış çok beleş duşeş gelmesi lazım. Ortalık karişmasi lazım. Normal şartlarda zor. İyi atları büyük jokeyler kapıyor doğal olarak. Gazi kosusundan daha çok açık ve kısa vadeli kosularda boy göstermesi lazım. Gazi koşusu bu işin nirvanasi . Görkem büyük aşama kaydetti. Açık kosularda çatır çatır at getiriyor. Kısa vade açık biraz o tür yarişlarda varlık gostermesi lazım. O da çok çalışarak felan olmaz. İstediğin kadar çalış o at sana öyle kolay kolay gelmiyor. Ne bileyim. Suprizde kalan at ile özel ilgilenmen lazım. Onu hazirlaman lazım. Yarış günü ben ilgileniyorum. Ben bineyim izni alırsın. At suprizdedir. O günde güzel koşarsa . Ancak kv acik yarislarda öyle gelirsin. Yoksa hazır atların elinden alıyorlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir