Başkan sahaya indi!

10 Haziran 2020 Çarşamba günü başlayacak olan yaz sezonu yarışlarına 6 gün gibi kısa bir süre kala, ana sezon yarışlarının koşulacağı hipodromlardaki faaliyetler de olanca hızıyla sürüyor.

Önemli yarışların ve klasiklerin koşulacağı İstanbul Veliefendi Hipodromundaki hummalı çalışmalar devam ederken, Türkiye Jokey Kulübü Başkanı Serdal Adalı, Genel Sekreter Ahmet Özbelge,  Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Yücetürk,  Genel Müdür Tuncel Aydın, Genel Müdür Yardımcıları Ahmet Kılınç, Mehmet Şirin Bozkurt, Hipodrom Müdürü Çetin Özdemir ile pistlerden sorumlu ekip, Perşembe günü öğleden sonra çim pisti kontrol etmek üzere sahaya indiler.

Uzun süre pisti inceleyen gruba daha sonra at sahibi Selman Taşbek de katıldı. Sahanın büyük bölümünü gezen grup  pist hakkında uzunca bir değerlendirmede bulundu.

News Reporter

1 thought on “Başkan sahaya indi!

  1. Küçük atçı olmazsa aslı üyede olmaz küçük atçı olmazsa başkan da olmaz yıllardan beri hep aynı istanbulda ahırların en iyileri bu aslı üye denen kişilerin küçük atçiya ahırda yok hep haksızlık aslı uyeyide kendi aralarında seçiyorlar zenginler ne aslı üyeymiş bunlar bizim hayatımız geçti bu atçılikta bi aslı üye olamadık komserler kurulu nu da kim tayin ediyorsa komserler kurulunu en iyi şekilde bu işten anlayan eski jokeyler yapar askeri paşa ne anlar faulden tjk işte

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir