BEGÜM ATMAN KARATAŞ’ı Rahmetle Anıyoruz…

2014 yılında henüz 48 yaşındayken yakalandığı hastalığa yeni düşerek hayatını kaybeden, yarış camiasında herkesin sevdiği ve saydığı değerli atçı ve yetiştirici merhum Begüm Atman Karataş’ı, vefatının 10’uncu yıl dönümünde sevgi, saygı ve rahmetle anıyor, Atman ve Karataş Ailelerine bir kez daha sabırlar diliyoruz.

News Reporter

10 thoughts on “BEGÜM ATMAN KARATAŞ’ı Rahmetle Anıyoruz…

  1. Dün akşam İzmir dönüşü Halis abiyle uçağını beklerken karşılaştık.Çok duygulandım.Her zamanki beyfendiğiyle karşılık verdi.Saygı ve rahmetle.

  2. Begüm Hanım’ın vefat haberini aldığımız gün Sivas’ta buz gibi hava var. Üşüyen yalnız bendeniz değildi yüreğimiz, ruhumuz buz kesmişdi. Buz ediyordu sanki….. Sevgi ve rahmetle anıyor, Allah’tan rahmet diliyoruz. Kabrin nur, mekanın cennet olsun. Begüm ablam!

  3. Allah mekanini cennet eylesin cok zor gercekten yakin zamanda annemi kaybettim Allahim kimseye sevdiklerinin acisinu yasatmasin

  4. Resimdeki hayat dolu bakışlara sahip bir güzel ve genç insanın bu dünyadan gitmesi insanın içini sızlatıyor.
    Karataş’ın öptüğü yüzük aslında hepimizin duygularını yansıtıyor.
    Atman ve Karataş ailesine sabırlar diliyorum, hepimizin başı sağolsun.

  5. Allah gani gani rahmet eylesin …Aile olarak çok değerli bir aile herbiri ayrı birer kıymet …Ölenlere rahmet kalanlara sağlık diliyorum…

  6. Özdemir bey, Begüm hanım mükemmel insanlardı, Allah her ikisiniede gani gani rahmet etsin. Ailenin geride kalan bütün fertlerine uzun omurler versin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir