Hakan Çakmak’dan Geniş Kuponda İzmir Altılısı…

1.AYAK: Zorlu koşuda kilo farklarıyla güçler dengeye gelmiş durumda. Üst üst kazanma başarısı gösteren UY SCUTI, süper formuyla tüm koşularında başarılı olmaya başlayan DICAPRIO ve ağır kilosundan olumsuz yönde etkilenmezse uygun grupta bir yerlere gelmesini beklediğim AKABBA GÖKTUĞ favorilerim. EYVAH UZUN MEHMET, CARACCIOLO, GOLD ROAD ve HOLLYWOOD GIRL sırasıyla rakip olarak gördüğüm safkanlardır.


2.AYAK: Bugünkü binicisi tarafından yarış hayatının ilk startı için itinalı bir şekilde hazırlanan BEHÇETHAN‘ın şansını çok yüksek görüyorum. Birde birle başlayabilir. Ekonomik kuponlar için tek olarak öneriyorum. İstanbul’daki ilk yarışında çimde beşinci olan CANOĞLUCAN bu kez kum piste çıkıyor. Favorimin tecrübesizlik yaşaması durumunda devreye girecektir.


3.AYAK: İlk iki yarışındaki performanslarıyla kabiliyetli bir tay olduğu izlenimi veren SO SO CRAZY koruduğu iyi formuyla favorim. Tek kum pist yarışını kazanan MATMAZEL BERYL ve idman pistinde oldukça iyi durumda olduğunu öğrendiğim QUEEN MON BELLUCCI favorimin hatasını kollayacaklar. Bir at daha yazmak istersek o da Görkem Özçelik’in bineceği PRENSES DURU olabilir.


4.AYAK: Kalite olarak bugünkü rakiplerinin oldukça üzerinde olduğunu düşündüğüm iki isim; ÖZŞİMŞEK ve MAHSUL arasındaki mücadeleden jokeyi az hata yapan kazançlı çıkar görüşündeyim. Aralarında herhangi bir ayrım yapmadan birlikte değerlendirelim.


5.AYAK: Form durumunu beğendiğim, grubun tecrübeli isimlerinden FRENKLİ EFESİ ve çim pistte de kum pistte de başarılı yarışları bulunan Mehmet Kaya’nın bineceği ORÇUNUN KIZI rakiplerinden biraz daha öne çıkaracağım isimlerdir. İlk kez kum piste çıkacak olsa da son 800 metrelik işi çok beğenilen ASLANIM ve Dil Bağı takısının kendisine yaramasını beklediğim JİYAN HATUN rakip olarak gördüklerim.


6.AYAK: Günün kalabalık ve zorlu koşusunda fazla sayıda isme şans vermenizi tavsiye ediyorum. VALIANT KING hem iyi durumda hem de boş kilo ile koşuyor favorim. WELLBORN, BUSTANY ve JAK VJETAR takip ettiğim isimler arasında yer alıyor. Favorime sert rakip olabilirler. BAŞDANER ve QUEEN AKARCA ise sürprize tuttuklarım. Herkese bol şanslar dilerim.6’LI GANYAN TAHMİNİ:

7-4-3-5-9-2-6

1 // 2

2-3-4 // 1

1-6

2-9-1-7

16-11-10-4 // 8-13

Ekonomik Kupon: 53,76 ₺

2.6’LI GANYAN (1,2/2,4/4/1,10,12/9/10): 738 TL vermiştir.


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz

News Reporter

1 thought on “Hakan Çakmak’dan Geniş Kuponda İzmir Altılısı…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir