Gökhan Ormancı’dan 15 Liraya Adana Altılısı…

1.AYAK: Sıklet dezavantajı bulunsa da çok uygun grup yakalayan BİDANEM koşunun kazanmaya yakın ilk ismidir. Son koşuları etkili olmasa da idman durumu mükemmel olan ve kalitesine inandığım LİVADİ en ciddi rakibi olur. NAZDARIM ve DEMRACAN ikilisini de yazıp bu koşuyu geçmemiz için yeterli olacak isimlerdir.


2.AYAK: Yarış hayatının ilk iki koşusunu ikincilikle tamamlayan WHITE SPEAR idman pistindeki fit görüntüsü ve uygun rakiplerinin yanında kazanmaya çok yakın isim olup alternatif banko adayımdır. Arası olmasına rağmen yarış hazırlıkları dikkat çekici olan EL MESCALERO dinçlik yarışı yapabilir. DR RIVER, DEMİR KRAL, CUVE HAYDAR ve yarış hayatına bu koşu ile başlayacak olan KORHAN’a dikkat diyorum.


3.AYAK: İki formda isim EVERGRANDE ve SÜMEL HAN arasında geçmesini beklediğim mücadelede bu iki ismin en ufak hatasından yararlanabilecek BADARBUNGA’yı da yazıp bu koşuyu geçebiliriz.


4.AYAK: Yarışı koşturacak olduğumuzda üç rakibinin de liderlikte ısrarcı olmayacağını düşünüyor ve startla birlikte liderliği alacak olan BİLDENHAN’ın önde boş kalıp, düzlükte de rakiplerine direneceğini ve iki sene önce kazandığı kupayı bir kez daha kazanacağına inanıyor ve günün bankosu olarak öneriyorum.


5.AYAK: Zaman zaman rakiplerine göre koşunun liderliğini alıp beyaz bayrak ayna yarışı yapabilen BOZTEPEBEYİ bugünde bu rakiplerinin yanında aynı taktikte koşmasını beklediğim isimdir. Eğer bu safkanın sonlarda temposu düşecek olursa grubun kalite ismi YÜKSELİM ve bu koşuyu hedef yaptığını bildiğim YURDAKUL etkili aprantisi ile devreye girebilir.


6.AYAK: Eşkâl olarak çok beğendiğim DAINTREE yarış hayatının ilk iki koşusunda tatminkâr sonuçlar almış olup çok daha hazır gireceği bu mücadele de kazanmaya bir hayli yakındır. Son koşusunda yine tatminkâr bir üçüncülük elde eden DARK VICTORY aynı jokeyi Halis Karataş ile ikinci şanslı isimdir. Yarış galobunda dikkat çekici dereceler elde eden HUNTING’e cazip oranı ile dikkat! LAST DANCER bu hafta idman pistinde dikkat çeken bir diğer isim. EXPECTANCY kalitesi ile dinçlik yarışı yapabilir. Mücahit Bayır’ın yakından ilgilendiği FAST FANTASTIC’ı da yazarak kapanışı yapabiliriz.


ALTILIM

1A) 1-5-4-7    

2A) 12 / 5-4-3-2-9  

3A) 5-1-3  

4A) 2    

5A) 2-5-4  

6A) 1-2-5-8-3-4        

Çatı Kupon: 15.12 TL

1/12/1/2/5/3 şeklinde sonuçlanan 15 Şubat 2020 Cumartesi Adana 6’lısı 537 TL vermiştir.


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz

News Reporter

6 thoughts on “Gökhan Ormancı’dan 15 Liraya Adana Altılısı…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir