Enver Arslan bu haftayı da pas geçmedi! İstanbul Altılısı; 46.506 TL…

1.KOŞU: Bugün İstanbul yarışları sürprize çok açık, umuyorum başarılı bir gün geçireceğiz. İlk koşuda favorim Umudunu Kaybetme isimli tay olacak. Yarışı önlerde kabul etmesini bekliyorum, düzlükte direnebilir. Nomad ve Yekgel genel görünümleri itibarıyla kısa sürede yarış kazanabilecek izlenimi veriyorlar, kuponlara alalım. Can Denizim ve ekürilerden Selçuk Yıldızı sürpriz arayanlar için önerilerim.

SIRALAMAM: 10-7-11-3-13


2.KOŞU: Yarış gidişatı lehine gözüken Alycone ile uzun süredir sessiz olmasına rağmen formunda gelişme gözlemlediğim Acar Tay’ı ön planda görüyorum. Belirli çizgide koşabilen Paper Queen ve Diamond Brothers rakiplerinin bekleneni verememesi durumunda devreye girebilirler.

SIRALAMAM: 1-8-6-2


3.KOŞU: Kısa bir aradan dönen Fast Valiant, The Aurel ve son yarışıyla pistlere etkili dönen Delphinus arasında geçmesini beklediğim bir yarış olacak. Az hata yapan, gününde olan kazanır diyorum.

SIRALAMAM: 1-2-5


4.KOŞU: Geçtiğimiz hafta oldukça sürprizken ısrarla tek bıraktığım Şahin Mahmut, sürdürdüğü formu, jokeyi ile uyumu ve lehine gidecek yarış tempolarıyla sonlarda kolay bir görüntü ile karşımıza çıkabilir. Alternatifsiz bankomdur.

SIRALAMAM: 4


5.KOŞU: Yarış hayatına bu koşuyla başlayacak olan taylar arasında Kayacıklı Basri ve Çubuk Bey rakiplerinden biraz daha önde gördüğüm isimlerdir. Alptekin ve Beyserhan güzel görünümleri ve uyumlu jokeyleri ile muhakkak iyi koşacaklar, yazalım. Karayakup ve Esat sürpriz sevenler için kaçırılmaması gereken taylardır.

SIRALAMAM: 8-4-1-2-7-5


6.KOŞU: Yarışı süratlendirecek isimlerin olması Age Of Fire ve Qualizto’nun şansını arttırıyor. Bu ikiliye sonlarda Queimada Grande katılabilir, dikkat.

SIRALAMAM: 1-4-5


1.ALTILI GANYAN TAHMİNİ:

1A) 10,7,11,3,13

2A) 1,8,6,2

3A) 1,2,5

4A) 4 ŞAHİN MAHMUT

5A) 8,4,1,2,7,5

6A) 1,4,5

Tutar: 540,00 ₺

1.6’lı ganyan 46.506,42 ₺ vermiştir.


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

News Reporter

1 thought on “Enver Arslan bu haftayı da pas geçmedi! İstanbul Altılısı; 46.506 TL…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir