Böylesi görülmedi! Bursa 2.Altılı Ganyanda Rekor İkramiye!

19 Nisan 2024 Cuma günü yapılan Bursa yarışlarında günün ikinci 6’lı Ganyanını bilen çıkmadığından 7.336.858 TL tutarındaki ikramiye bugün yapılacak Bursa yarışlarındaki ikinci 6’lı Ganyana devretmişti.

Türkiye Jokey Kulübü saat 15.30’da başlayan Bursa’daki devirli ikinci Altılı Ganyanda bugüne kadar dağıtılmamış rekor bir ikramiye ilan etti. Buna göre bugün Bursa’da 2.Altılı Ganyanda dağıtılacak tutar 23.730.630 TL.

Bu rakam bugüne dek Altılı Ganyanda dağıtılan en yüksek ikramiye olarak kayıtlara geçti…

News Reporter

4 thoughts on “Böylesi görülmedi! Bursa 2.Altılı Ganyanda Rekor İkramiye!

  1. Abartılı bir yorum TL bazında ele alalım 2005 yılı Gazi de dağıtılan ikramiye 1.800.000 Maiden ikramiyenin 150 katı yaklaşık..Ben o günü hiç unutmam…Dün devirli altılı dağıtılan ikramiye 23.000.000 Maiden yarışının 100 katı ..Nerden baksan tutarsızlık ..At sahibinden seyise kadar zorda çalışanlar..

  2. Altılı birim fiyatı hala çok ucuz. Zaten dün zayıf bir program vardı. Ben bir tekle, iki ayağıda iki atla geçip, üç ayağı kapattım. Çok kolayca yakaladım. Oynadığım paranın tamamı ile tuttuğum bir çifteyi oynasam daha fazla kazanacaktım. Kızanlar istediği kadar kızsın, altılıyı cazip hale getirmek istiyorsak oyunu zorlaştırmamız gerekiyor, bunun da yolu birim fiyatını artırmak. Ancak bunu da son zamdaki gibi kafa bacak kırmadan yapmak gerekiyor.

  3. Urfa’daki rezalet hakkında herhangi bir haber yapılmayacak mı acaba?!? Zira bütün suçu traktöre yükleyip aradan çekildi yetkililer…….!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir