Büyük Taarruz’da piste yeni jokeyi ile çıkacak…

Erkek Tay Deneme ve Sait Akson Koşularını kazanarak büyük favori olarak girdiği 96.Gazi Koşusunda Secret Power, Mucize Kız ve Sigoş’un arkasında dördüncü olan Kurtel ekürisinin başarılı 3 yaşlı tayı Final Dance, Derbi sonrası ilk yarışına G2 Büyük Taarruz Koşusu ile çıkacak…

Ayhan Kurşun

28 Ağustos 2022 Pazar günü İstanbul Veliefendi Hipodromunda 2400 metre çim pistte koşulacak mücadelede Cheeky Son, Denso, Steps Of Iron, Victory Weapon, Who Keeps You ve Splendid ile birlikte start alacak olan safkana bu yarışta ilk kez bir araya geleceği sezonun formda jokeyi Ayhan Kurşun binecek…

Yamanlarbeyi, Şahin Mahmut ve Everest ile bu sezon üç G1 galibiyete imza atan tecrübeli jokey, Kurtel ekürisinin en iyi tayı olan ve 9’da 8 yaptığı Aegean Finale’den sonra ekürinin bir diğer yıldızı Final Dance’e de binmeyi başararak bu sezon sergilediği başarılı performansın karşılığını almasını bildi.

Final DanceNews Reporter

7 thoughts on “Büyük Taarruz’da piste yeni jokeyi ile çıkacak…

  1. Ben kuponuma yazmam gelmez,
    Bugun bursada 1.cı koşuda yıne yaktı milleti Kurtel godolpinggsgs
    Bu sene Ambargo delındı,Neredeyse hiç bir açıkta atlarıda yok
    azda Yerli Yetiştirici kazansın

    1. Bir kere daha kurtulmuştu ne oldu yana yakıla Halis dediler.Halis Karataş dünya markasıdır saygı duyacaksınız kıskanmayacaksınız…!!

  2. Bu at kımcu arkadaş. Kum sentetikte bu atı kimse geçemez. Çimde 2000 üstü eksik kalıyor yemiyor arttıramıyor safkan. Bence bu yarış kazanamayacak sonra gene dönecekler karataşa.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir