Çağımnı Ekürisinden Rhythm Divine ile ilgili açıklama!

Türkiye Jokey Kulübü’nün ilgili birimlerince yapılan tetkikler sonucunda aldığı 57 müracaat içerisinde uzun süredir damızlıkta kullanılmayan ve talep edilmesine rağmen sahipleri tarafından bulundukları yerler bildirilmeyenler ile ölen kısraklar bulunduğu tespit edildiği ve bu nitelikteki kısrakların müracaatları iptal edildiği için, 2022 aşım sezonunda Karacabey Pansiyon Harada misafir aygır statüsü kazanamayan şampiyon Sprinter / Miler Rhythm Divine‘ın (Torok) sahibi Çağımnı Ekürisi konuyla ilgili bir açıklama yaptı.

Ekürinin sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şöyle;

“2022 yılı aygırımız RHYTHM DIVINE aşım sıralamasında Karacabey pansiyon harada yer bulamamıştır. Aygır idaresindeki tecrübesizliğimizden kaynaklı bazı sorunlar ortaya çıkmıştır.

Vizesiz kısrakların da listeye yazılabileceğini düşündük bu da sorun teşekkül etti. Bize yardımcı olma amacıyla vizesiz kısraklarını yazan kişiyi de suçlamıyoruz. Bu yanlış anlaşılmadan dolayı kamuoyundan özür dileriz.

RHYTHM DIVINE 2022 aşım sezonunda Karacabey’e 5 dakika mesafede bulunan Çağımnı Harasında Aşım ekibi ve veteriner kontrolünde 10.000 TL canlı tay garantisiyle günübirlik olarak hizmet verecektir.

Saygılarımızla.

İletişim ve rezervasyon için +90 (536) 245 80 68 numaradan bize ulaşabilirsiniz.”News Reporter

8 thoughts on “Çağımnı Ekürisinden Rhythm Divine ile ilgili açıklama!

  1. Yerse demişler yememiş. Gayet bilerek ve isteyerek bir manipülasyon yapılmış sonra vizesiz kısraklarını yazanı suçlayamayız, tecrübesizliğimizden falan fişman. Yedirseler kimin hakkını yiyeceklerdi, R.D. elenince misafir aygır statüsünü kim kazandı acaba, sahipleri iki çift laf etse hakkıdır. Yakıştıramadım Çağımnı ekürisine.

    1. Yerine Hakeem geldi. Sayın Hikmet Kızılca ‘adalet tecelli eder’ diye bir tweet attı.

    2. Hara müdürünüz kim ? Her yerde reklam yapıyordu, Oğuz Yalçın harasında, Saraçoğlu-Kızılca harasından işletme müdürü transfer ettim diye tweet atıyordu. Bu adam nasıl tecrübesiz olabilir ki Aygır yönetimindeki tecrübesizlikten bahsediyor. Dediğiniz gibi yerseler taktiği…ama tutmamış ??

  2. 30.000 TL ile başlayan aygır serüveni 10.000 TL ile son buldu en baştan 10.000 TL yazıp kısrak sahiplerine cazip ortam hazırlayıp talep çekmek daha iyi olmazmı yazılan kısrakların isimlerini paylaşıp sahiplerine tek tek teşekkür eden aygırın ilgilileri yazılan kısrakların ölümü dirimi olduğunu gayrette iyi biliyorlar ama bu sefer TJK yemedi herkese geçmiş olsun

  3. Ayıp.. atçılık camiasının centilmenlik düsturuna hiç uygun olmamış, ben tek bir kısrağımı bile yazmam bu davranış karşısında..

  4. Çağımnı enterasan açıklamaları bir kerede yarış sonra bişey demişti millet ayaklanmıştı.
    ama bu davranışın hatanın bir bedeli olmalı yaptıkları hile

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.