Gökhan Ormancı’dan Geniş Kuponda Ankara 6’lısı…

5.KOŞU: Bu sıralar yakın ara start alıyor olsa da kan hattı mükemmel olan ve idman pistinde istekli görünen ve bu guruba her zaman üstünlük sağlayabilecek güce sahip BLOOD DIAMOND ilk şanslı isim olup alternatif banko adayımdır. TRIPLE HUGE, SÖNMEZBEY, FAST FANTASTIC ve BAY BAY HEPİNİZ bu safkana rakip olacak isimlerdir.


6.KOŞU: BABADAĞINOĞLU bu mesafede her zaman etkili koşacak bir isimdir. Yeter ki sprintine geç kalmasın. Mesafeyi seven bir diğer isim PRATİK NEVZAT startla birlikte liderliği alıp sonuca gitmeye çalışacaktır. ER MEYDANI için son iki koşusunu ölçü almayın, bu koşuyla birlikte tekrardan çıkışa geçebilir. Uygun sıkleti ile DİZDARIM ve iyi bir form yakalayan FIRTINA ELMAN ise sonraki şanslı isimlerdir.


7.KOŞU: NARTIN KILICI her ne kadar yüksek AGF oranı ile çıksa da IP MAN bu tayın en ufak hatasını affetmez. RUN FOR PEAK ise iç kulvar avantajı ile liderliği alıp fotoya kadar direnebilir dikkat! ŞANLITAY ise bugün ters bir yarış yapabilir.


8.KOŞU: KADHAN önde tek kalırsa zaten kazanan taraf olur lakin Avan onu rahat bırakmayacak gibi. Bu durumda hazırlıklarını İstanbul pistinde gerçekleştiren ve dereceli galoplarla bu koşuya gelen adını unutturmuş durumdaki O BİR REİS hiçte yabana atılacak bir isim değil. GERGİN ve BABAARİF ikilisi bu grupta her zaman söz sahibi olacak isimlerdir. Geniş kupon yapmak isteyen yarış severler için ENERGİN, GOLDEN KING ve TUMBULÇİÇEĞİ isimli safkanlar koşunun sigortası olacaklardır.


9.KOŞU: İlk koşusunu gösterişli bir şekilde kazanan REGARDLESS’in devam ettirdiği formu ile bir kez daha kazanmasını bekliyor ve günün bankosu olarak öneriyorum.


10.KOŞU: Yarış hayatının ilk koşusunda bu gurup için yeterli bir dereceyle ikincilikte tamamlayan EL SHEIKH ilk şanslı taydır. İlk defa kum piste çıkacak olsa da süratli isim İNCİTANESİ mesafenin de uygunluğu ile kazanabilir. JHONWICK büyük bir sürpriz hazırlığında. Keleş ekürisine ait DYNAMITE POWER ilk koşusunda dördüncü olsa da ışıklı bir tay görünümü verdi. İki sürpriz isim daha önermek istiyorum. Bu isimler WESTERLUND ve ASENAT… Yeri olanlar muhakkak ilave etsin!


2.ALTILIM

1A) 2 / 6-7-1-4 

2A) 7-3-2-10-5             

3A) 4-2-5-6

4A) 2-3-1-4 / 5-7-6

5A) 6

6A) 9-10-5-2-11-8                    

Kupon Bedeli : 42,00 TL      

2.6’lı Ganyan: (7/10/6/4/6/10): 1.145 TL vermiştir.  


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz

News Reporter

1 thought on “Gökhan Ormancı’dan Geniş Kuponda Ankara 6’lısı…

  1. Emeğine yüreğine sağlık Gökhan bey siz ve ekibinize teşekkür ederim

Comments are closed.