Barış Düşmez’den takipçilerine 5.166 TL…

4.KOŞU: Bu pistte geride bıraktığı 8 yarışından 2 birincilik çıkaran ve ilk 3’ten düşmeyen BROWN PILOT ilk şans vereceğim isimdir. Mesafeyi koşanlar arasında en iyi dereceyi elinde bulunduran KARA VETAR sevdiği pist ve mesafede ilk rakibidir. Kazanarak moral bulan KIZIL ASLAN, önemli sıklet avantajıyla katılacağı koşuda yine iyi koşmasını bekliyorum. 4 aylık aranın ardından 61 kilo altında gördüğü koşu ile açıklarını kapayan GÜVEN, o koşusuna oranla hem daha iyi durumu hem de 5.5 kilo hafifleyen sıkletiyle dikkate alınmalı. Mesafeyi iyi koşacaklar arasında gördüğüm HARD NOT TO LOVE, dişine göre rakipler yanında INFLUENCER ile Bursa’dan oldukça formda gelen TELL ME BOY sırasıyla değerlendirmeye alınmalı. Sağlam kuponlar bu ayağı kapatabilir.


5.KOŞU: Sentetik pistte çıktığı son 5 yarışından 2’sini kazanan ve ilk 2’den düşmeyen BANGIRBANGIR’ın, stiline uygun binicisi idaresinde kazanmasını bekliyorum.


6.KOŞU: Grubun üzerinde bir kaliteye sahip olduğuna inandığım GRASHOF favorim. Son koşusunu hem yaşadığı start hem de düzlükte koşu yolu kapandığı için kaybeden CURTARALO aynı şansızlık yaşamadığı takdirde kazanabilir. 6 aylık ara sonrası yarışı gayet tatminkar olan LIZBON, önde rahatsız edilmediği takdirde çıktığı gibi bitirebilir. Kazandığı koşusuyla yanıltmayan BOZDAĞ BEYİ, 7’de 4 yaptığı pilotu idaresinde yine iyi koçacaktır. FERHAN, ALY WINS ile TAVLU sürprizlerim.


7.KOŞU: JACK SPARROW, MAGNUM OPUS, KAYI BEYİ, PEEKABOO, ÇİRCUZ ile BEYOND REDEMPTION’ı sırasıyla kuponlarınıza işaretlenmesini tavsiye ediyorum.


8.KOŞU: ICE BREAKER ile RED ORCHESTRA ekonomik kuponlara öncelikle yazılmalı. Yarışın gidişatını lehine gördüğüm BIG PRIZE ikiliden sonra değerlendirmeye alınmalı. SUPER TUNA ile RAUL daha sonra değerlendirmeye alınmalı.


9.KOŞU: Daha iyi rakipler yanında katıldığı son koşusunu oldukça beğendiğim YİĞİDO’nun, dişine göre rakipler yanında maiden’a veda etmesini bekliyorum.


2.6’LI GANYAN TAHMİNİ:

3.7.11.5.6.9.4.1 / 8.2.10

4

1.5.4.7.3.2

5.8.11.2.6.7.4

1.2.8.3.5

12

2. 6’LI GANYAN (7/1,4,13,16/7/7/5/12): 5.166 TL vermiştir.

News Reporter

4 thoughts on “Barış Düşmez’den takipçilerine 5.166 TL…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir