Mustafa Sav’dan Geniş Kuponda İzmir Altılısı; 24.948 TL

1.AYAK: Günün ilk ayağında, her zaman olduğu gibi yine zorlu bir koşu ile altılı ganyana başlıyoruz. Son yarışı başarılı olan ŞEHNAZ LONGA İzmir çimine uyum sağlarsa en şanslı isim olur. MOĞOLOĞLU çim yarışlarını bekledi arası olmasına rağmen iyi koşacaktır. LAPISTES kazanarak moral buldu ihmale gelmez. RÜZGAR GOLD ve BASKINSOY bu ayağın diğer şanslı isimleri.


2.AYAK: Tam bir sürat yarışı olan bu koşuda çim pisti harika koşabilen ARSLANTURBO ilerleyen yaşına rağmen son etkili ikinciliği ile bu defa daha uygun rakipler yanında kazanmasını bekliyorum ve banko olarak öneriyorum.


3.AYAK: Çim pistin etkili isimlerinin bir arada olduğu kısa vadeli yarışta adeta nefesler tutulacak. At lardan daha ziyade binici performansının ön planda olması sebebi ile, ayırım yapmadan sırası ile; DRAGON WINGS, DICAPRIO, OĞLUM UTKUN, CAN YOLDAŞIM, LA BOMBONERA, MURAD, QUBIT ve TEVAZU


4.AYAK: Yine bir maiden koşu, çok dikkat çeken bir safkan yok yarışta hepsinin gücü sınırlı. DAMASCUS DEVIL, HEART HUNTER, DEA FORTUNA, RED SONATA, TOCCET TO THE MOON ve ATOM AYŞE şans verdiklerim.


5.AYAK: Tam bir çim atı olan ve son yarışında sprinte geç kalınca ikincilik ile ayrılmak zorunda kalan SQEAK AND BUZZ artan formu ile potaya en yakın isim. Rakip olarak ise tek bir safkan var oda NOBLE RUNNER. İki ismin mücadelesi sonucu belirler.


6.AYAK: Günün son ayağında, kilo farklarının olması ile bana göre her sonuca açık bir yarış bizleri bekliyor. Sırası ile şans verdiğim safkanlar; LAURACEOUS, BON SOIRE, THUNDER JEST, LADY İREM, HOEYON ve MY GİRL LİSA yeterli olacak isimlerdir.


2.ALTILI GANYAN TAHMİNİ:

1A) 11,5,6,7,3

2A) 5 ARSLANTURBO

3A) 1,2,3,4,5,6,10,11

4A) 2,4,3,8,9,1

5A) 6 / 2

6A) 1,9,2 / 3,6,5

Çatı Kupon: 288,00 ₺

6’lı Ganyan 24.948,64 ₺ vermiştir.


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

News Reporter

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir