CULFA Ekürisinden Satılık Taylar ve Kısraklar…

CARACCIOLO

 3 y de Smart Robin – İhsan Sultan

Şampiyon kısrak İHSAN SULTAN’ın oğlu uzun mesafelerde başarılı tabelalar yaptı. Ciddi bir sorunu yok, sıvı takviyesi yapılarak koşuyor. Bugün al yarın koş denilebilecek bir at. 16 Ekim de İzmir’de yarışı var. Ahırı İstanbul hipodromundadır. İstendiğinde görülebilir.

190.000 TL

MISS TUANA

2 y dd Paco Boy – Semoshum

Kalite kısrak SEMOSHUM’un tayı. Ankara’nın kaba kumunU yapamadığından sadece o koşusu tabela dışında diğer tüm koşuları tabela içinde…

Dişilere ait kendi klasındaki yarışlarda başarı sağlayabilecek bir kısrak. Herhangi bir sorunu yoktur, sıvı takviyesi yapılarak koşuluyor. Bugün al yarın koş denilecek bir at. 19 Ekim’de yarış var. Ahırı İstanbul hipodromundadır. İstendiğinde görülebilir.

180.000 TL

ANCK SUNAMUM

3 y kd Dr.Fong – Craftyspeel

3 koşu galibi olmasının yanı sıra Grup koşularda boy gösteren şampiyon olabilecek ışığa sahip SİGOŞ’un anne kardeşidir. Tendon sorunu var. Bizim görüşümüz damızlıkta kullanılıp şampiyon atlar vermesi yönündedir. Dileyen tedavisi yapıp 7 ay kadar sonra yeniden koşabilir.

110.000 TL

İSİMSİZ

1 y ae Paco Boy – Acoustic Baby

Anne kardeşi TRIPLE CROWN ilk 5 yarışından 4 birincilik çıkartırken çim-kum ayırt etmemiş ve ikisini KV koşularda elde etmiştir. Anne ACOUSTIC BABY Grup koşu galibi TRANSACOUSTIC ve 3 G1 galibi TOUCH THE WOLF’un annesi ACOUSTIC ile anne kardeşidir.

Tayımız İstanbul hipodromunda olup lonj yapmaktadır. Ahırı garantilidir.

170.000 TL

ACOUSTIC BABY

14 y ak Royal Abjar – Number Teen      

Grup koşu galibi TRANSACOUSTIC ve 3 G1 galibi TOUCH THE WOLF’un annesi ACOUSTİC ve 15 koşu ve birçok KV koşu galibi QUEEN OF PROTI’nin annesi TRANSATLANTIC ile anne kardeşidir.

18.04.2021 MENDİP gebesidir.

ROYAL ABJAR kısrak babası olarak MENDİP ile eşleşmesinde G1 Dişi Tay Deneme Galibi VALENCIA’yı vermiştir.

65.000 TL

İSİMSİZ

2021 dd Authorized – Laguna Lady

Anne iki koşu galibi genç ve yüksek potansiyelli kan hattına sahip LAGUNA LADY’dir. LAGUNA LADY’nin hayatının ilk koşusunu izlerseniz ne denli yüksek bir potansiyel olup şansızlıklarından dolayı potansiyelinin altında kaldığını tahmin edebilirsiniz.

150.000 TL


İrtibat: 0537 337 29 05 (Eyüp Culfa)News Reporter