Daredevil’in 2 yaşlı kızı Electric Ride G2’de ikinci oldu 

Santa Anita’da 2 yaşlı taylar için sezonun önemli koşularından olan G2 Chandelier Stakes bu yıl 1 Ekim 2021 Cuma günü koşuldu. 1700 metre kum pistte 2 yaşlı 7 dişi tayın katıldığı mücadeleyi Philip D’Amato’nun antrene ettiği Ain’t Easy (Into Mischief ) jokeyi Joel Rosario ile kazanırken, Türkiye Jokey Kulübü aygırlarından Daredevil’ın kızı Electric Ride (Daredevil – Why Oh You, Yes It’s True) ise tempoyu belirlediği koşuda Joe Bravo ile ikincilik elde etti.Electric Ride 28 Ağustos 2021 Cumartesi günü Del Mar Hipodromunda 1200 metre kum pistte koştuğu Maiden Special Weight koşuyu jokeyi Joe Bravo ile 8.5 boy farkla kolay bir şekilde kazanarak dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış, gösterdiği performans sonrası Thoroughbred Daily News (TDN) tarafından ‘Yıldız Adayı’ olarak lanse edilmişti.

News Reporter

3 thoughts on “Daredevil’in 2 yaşlı kızı Electric Ride G2’de ikinci oldu 

  1. TÜRKİYE JOKEY KULÜBÜ AYGIRI DAREDEVIL ABD DE 2021 YILI SEZONUNDA , ÖNÜMÜZDEKİ SEZONLARDA AYGIR TÜRKİYE’DE AŞIM YAPACAK MI? BU KONUDA DA HABER YAPILMASINI BEKLİYORUM.

  2. İlk yarışını izledikten sonra bu yarış tam bir hayal kırıklığı oldu benim için.Electric Ride ın ilk yarışta yaptığını rakibi yaptı bu sefer.

  3. Bu senede gelmez hatta Super saver bile mekik aygır olarak gidebilir demişti Sadun bey.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir