Hakan Çakmak’tan Geniş Kuponda Kocaeli Altılısı…

1.AYAK: Zorlu bir Şartlı-1 koşu ile karşı karşıyayız. Koşunun zorluğu birçok ilden gelen tayların bir arada buluştuğundan ileri geliyor. Bursa’dan iyi gelen DOĞUNUN RÜZGARI ve İstanbul’dan iddialı giden GRANDEUR rakiplerinden biraz daha önde gördüğüm isimler. GOLDEN STORM, HEART OF SPACE, SEKOYA, FIRTINA KARASI, DARK COMMANDER, OĞLUM GARİP ve SAİMHAN sırasıyla düşündüğüm rakipler.


2.AYAK: Son koşusunda bankom olup beni yanıltmayan ROMANOLUR ekürisinin de desteğiyle yine kazanabilir. Forma giren KAPAKLICAN, kalitesi tartışılmaz BATMANASLANI, iyi idman durumuna sahip GÜRGÜR BABA ve son koşusunu dikkate almayacağım EMİRSOY favorimin ciddi rakipleri olurlar. Şablon tutarından dolayı yer veremediğim Alptuğhan‘a bütçeleri müsait olanlar yer verirlerse faydalı olacaktır.


3.AYAK: Yarış seçilerek koşturulan ve usta ellerde itinalı bir şekilde hazırlanan PERSIAN ROSE güçlü rakiplerle koşacak olsa da kazanmasını beklediğim isimdir. Bana göre en ciddi rakibi boş kilosuyla MY LITTLE KNIGHT olacaktır. Ekonomik kuponlara bu ikiliyi ayrımsız öneriyorum. Geniş kuponlara; BARTH BOY, TURGAYBAŞKAN ve HE IS MINE düşünülmeliler.


4.AYAK: İzmir kum pistinde 1600 metre mesafede bugünkü jokeyi idaresinde gösterişli kazandıktan sonra, Bursa kum pistinde 1900 metre mesafedeki KV6 koşuyu da kazanan DELAWERA iyi idman durumuyla geleceği Kocaeli kumunu yadırgamazsa seriye devam edecektir diyor ve safkanı kuponlara banko olarak öneriyorum.


5.AYAK: Verdiği üç aya yakın arasının son günlerinde çalışmalarının temposunu artıran ÇİPÇİLLİ uygun grupta başarılı bir dinçlik yarışı yapabilir, favorim. Kapasitesine inandığım Turbo temsilcilerinden AYDERLİTURBO en sert rakibi konumunda. Ben şablonumda bu ikiliyi yazıp geçeceğim lakin eğer ki bahis için at arıyorsak ya da bu ikiliyi kuponlarda yeterli görmüyorsak; Rüzgarın Hızı, Canımece ve Miraykız da şans bulmalılar.


6.AYAK: Son ayakta fazlaca derine inmeyeyim dersek CİVANPEHLİVANI‘nı banko yazıp geçmemiz gerekiyor. Kuponumu sona kadar taşıyayım sonu tek bekleyeyim diyenlere saygı gösteririm. Benim de net favorim, onu da belirteyim. SUKUT BEY, FIRATIN ÖFKESİ ve OZANINOĞLU favorimin ciddi rakipleri olacaklar. Yeri olanlar sürpriz için sırasıyla; TUĞTEKİN, BİR ÖMÜR ve SERDENGEÇER de yazmalılar. Herkese bol şanslar dilerim.6’LI GANYAN TAHMİNİ:

2-5-4-6-10-3-1-7

12-11-4-7-6

7-9 // 6-3-1

2 DELAWERA

6-2

5-6-9-15 // 10-12-13

Ekonomik Kupon: 51,20 ₺

 6’LI GANYAN (6/7/3/2/2/15): 981 TL vermiştir.


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz

News Reporter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir