Demirkol’dan Özel Gereksinimli Çocuklar için Okul…

Mayıs ayında memleketi Şanlıurfa’ya yurt ve kütüphane yaptıran at sahibi, yetiştirici, Türkiye Jokey Kulübü eski Genel Sekreteri ve Galatasaray Spor Kulübü eski dönem yöneticilerden Necati Demirkol, bu defa da özel gereksinimli çocuklar için bir okul yaptırdı…

Daha önce pek çok hayır işi gerçekleştiren Demirkol’un, Eyyübiye ilçesine bağlı Asya mahallesinde yaptırdığı Emine Demirkol Özel Eğitim Uygulama Okulu birinci, ikinci ve üçüncü kademede özel gereksinimli çocuklar için hizmet verecek.

Bölgede ilk olan okul, idari birimlerle birlikte 30 bölümden oluşuyor. Bunların 20 tanesi sınıf olarak kullanılırken, 10 tanesi ise idari personel ve sosyal aktivite alanları olarak tasarlandı. Asansör de dahil olmak üzere her ayrıntının titizlikle düşünüldüğü okulda toplam 145 öğrenci eğitim görecek.

Bu yıl eğitime başlayan okulun açılışını hayırsever iş adamı Necati Demirkol ile birlikte Eyyübiye Kaymakamı Kudret Kurnaz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Demir ve okul yöneticileri yaptı. Kurdeleyi kesen katılımcılar, daha sonra sınıfları gezerek öğrencilere oyuncak hediye etti.

Ailelerin de katıldığı ilk eğitim gününde konuşan Kaymakam Kurnaz, okulun yapılmasında büyük emekleri olan hayırsever iş adamı Necati Demirkol’a teşekkür etti.News Reporter

2 thoughts on “Demirkol’dan Özel Gereksinimli Çocuklar için Okul…

 1. TEŞEKKÜRLER NECATİ BEY …
  KEŞKE SİZİN GİBİ DUYARLI OLSA HERKES ÇUVALLA PARAYI GÖTÜREN NİCE EKÜRÜLERE BURDAN SELAMLAR UMARIM SİZİNDE BÖLE HABERLERNİZİ GÖRÜRÜZ :)))
  HEP BANA HEP BANA OLMAZ BİRAZDA GENÇLERİMİZE KATKI OLSUN BU DÜNYADA HATIRI SAYILIR İZLER BIRAKMAK ÖNEMLİDİR….
  kurteller ekürüsi
  aracı ekürüsi
  İzzet aksoy ekürüsü
  Bu 3 ekürü tek başına değil okul şehir inşa etcek gücleri var Anlayana…

 2. AT YARIŞINDA HERGÜN TEK YARIŞTA 3-4 MİLYON İKRAMİYE PARA DAĞITILIYO… TOPLANAN PARANIN 3 TE BİRİNŞ DAĞITIYOSUNUZ İKRAMİYE OLARAK AYRICA… TJK RESİM YARIŞMASI YAPACAĞINA SAĞLAM Bİ BAĞIŞ. YARIŞMASI YAPP..
  ADALI BAŞKAN BÜYÜK BAŞKAN QUARESMAYI BEŞİKTAŞA GETİREN BÜYÜK BAŞKAN. GÖSTER REİSLİĞİNİ TOPLANAN TEVZİDEB KAZANILAR PARALARDAN DOĞU OLUR BATI OLUR İHTİYACI OLAN KÖY OKUL OLUR BUNLARA ÖNCÜ Bİ DESTEK OLMAK ADINA BAĞIŞ TOPLANSA KEŞKE… BAŞ EKÜRÜLERİN BAŞ İSİMLERİNİ HEP KUPA TÖRENİNDE GÖRÜYORUZ
  BİRAZDA OKUL AÇILIŞLARINDA GÖRSEK KÖTÜMÜ OLUR … GELECEK GENÇLERİMİZDE GENÇLERİMİZE YATIRIM YAPALIM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir