Barış Sunter’den 63 liraya Adana Altılısı…

1.AYAK: Aprantilerin at bineceği İngiliz atlarına ait handikapla başlayacak Altılı Ganyanda, form ve binici katkısı bakımından BE HAPPYIVOR ve SAVAŞ BEY üçlüsü rakiplerinden avantajlı görünüyorlar. Etkisiz koşusu sonrası kısa bir müddet dinlenen ÖZDEMİR BEY, bir önceki Adana koşusu tatminkar DEM DEM ve çok iyi hazırlıkları bulunan TALUZEK sürprizde değerlendirilmeliler.


2.AYAK: 4 yaşlı Araplara ait maiden mücadelenin ilk kısmında, aynı mesafede bir önceki startını aynada kaybeden BATUŞ, son dönemde tabeladan düşmeyerek artık kazanabilecek durumda olduğunu belli eden MUKADDER BEY ile seri stiliyle rakiplerine dayanmaya çalışacak DELİ MEMO mücadelesi kazananı belirler. Forma girmeye başlayan SOLOMON sürpriz… BERZANIM da sağlama gitmek için şans verilebilecek diğer bir isim.


3.AYAK: 4 yaşlı Arapların sürat mücadelesinde, kısa sürede maidendan çıkarak yetenekli bir safkan olduğunu belli eden ALDENİZ kilosundan etkilenmezse yine kazanabilir. Normal kuponlarda tek olarak risk edilebileceğini düşündüğüm safkanın yanına sağlam kuponlarda, yarış yaşamına kazanarak girmesine rağmen arkasını getiremeyen ama bu ara idmanlarında yeniden toparlanmaya başlayan NEMESİS eklenebilir.


4.AYAK: 3 yaşlı dişi İngiliz taylarının kısa vadesinde; Adana pistinde henüz geçilmeyen THE RED SONYA uzun mesafeyi de yaparsa kazanmaması için hiçbir sebep yok… Ankara sezonundan beri üst düzey koşularda başarılar gösteren SER VEYRON favorinin en ufak hatasında devreye girecektir.


5.AYAK: Bölünen maiden mücadelenin ikinci kısmında, son koşularının hemen hemen hepsinde şans verdiğim BERSEY bu kadar uygun grupta artık kazanmalı. Gene bekleneni veremezse; BİZİM REİS ve eküri destekli SEVDA KUŞU ilk rakiplerken, sağlama gitmek isteyecekler EKŞİOĞLU ile KAÇAR YUNUS’u ekleyebilirler.


6.AYAK: Günün son ayağındaki satış koşusunda, aprantisiyle daha önce kazanmışlığı bulunan ZANAPALI düzgün makine çıkışı yaparsa bu rakipleri geçer.  Son koşuları her ne kadar etkisiz olsa da mesafe ve jokey faktörleri ile SHUTKA ile geçen hafta ters mesafede koşturulan HUMBARA ilk rakiplerken, RELAX ve LİDER sürpriz beklediğim isimlerdir.


ALTILI GANYAN TAHMİNİM:

1A) 8-7-11-10-4-2

2A) 1-5-3-6-2

3A) / 5

4A) 1-6

5A) 1-2-10 / 3-4

6A) 1-12-4-6-5 

Çatı Kupon: 63 TL.

6’LI GANYAN (4/1/1/1/5,10/4): 989 TL vermiştir.


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz

News Reporter

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir