Dubai Yarış Festivaline kabul edilen safkanlar belli oldu.

6 Ocak – 4 Mart 2023 tarihleri arasında toplam 9 yarış günü olarak düzenlenecek ve 16 Kasım 2022 Çarşamba günü kayıtları sona erecek Dubai Yarış Karnavalına ülkemizden ön kayıt yaptıran safkanlarla ilgili değerlendirme yapan Dubai Yarış Otoritesi, bugün yaptığı bildirimle kaydı bulunan 10 safkanımızdan sadece 4’ünün Festival kapsamındaki yarışlara katılabileceğini duyurdu.

Buna göre; Dubai’ye kayıt yaptıran Final Dance (108), Aegean Finale (107), King Man Go (106), Maximus Boy (103), Cosmic Kid (103), Lion Victory (102), Luminary (101), Sound Of Summer (90), Prince Of Danger (69) ve Sword Master (55)’dan sadece Final Dance, Lion Victory, Cosmic Kid ve Maximus Boy’un müracaatları kabul edildi.News Reporter

8 thoughts on “Dubai Yarış Festivaline kabul edilen safkanlar belli oldu.

  1. Sword Master için güzel bir karar olmuş. 2023’ün en iyisi olmaya aday bir tay oraya gitseydi Aegean Finale gibi harcanabilirdi.

  2. Ne kadar az at giderse o kadar iyi. Zararin neresinden donulse kardir. Kalanlarin seneye daha guzel yarislarini izleriz. Gidenler icin ayni seyi soyleyemiyorum. Gecen seneki tecrübe ortada

  3. Yalan değil kabul edilse 1000/1200 metre yarışlarda Luminary’den çok umutluydum. Gidecek olan safkanlara bol şans.

  4. İnşallah gidenler olur, kabul edilen atlarımız için ilgilileri gitmekten vazgeçmez umarım. Burgas için de düşüncemi yinelemek istiyorum ek olarak; umarım avrupa da ki yarışlara gidebilme olanağını düşünüyor ilgilileri. Çok özel bir isim olduguna inandığımdan Almanya ve İngiltere deki listed ve grup yarıslarında mutlaka başarılı olacagını düşünüyorum. Sevgilerle..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir