Mustafa Sav’dan Çatı Kuponda İstanbul Altılısı…

1.AYAK: Günün ilk ayağında son startı olumlu olan FOU BLEU artan formu ile ilk atım. Jokeyi sadece bu taya binmek için İstanbul’a geliyor dikkat! İlk startı başarılı olan KOŞANASLAN, NEJDET, GECEKRALI, RÜZGARIN HIZI ve idmanları iyi olmasına rağmen yarışları pek iç açıcı olmayan ÖMERHAT mutlaka ilk ayakta olması gereken safkanlardır.


2.AYAK: Bu günün en zor ayağı kanımca kim en az hatayı yaparsa o kazanacaktır. Gündüz yarışı olması sebebi ile sentetik pistinde kabaracağı göz önünde olmalı, üst üste kazanırken ne denli formda olduğunu ispatlayan MY BILLIONAIRE klas jokeyi ile favorim. Kısa mesafeli sürat yarışlarının etkili ismi NESTOR en az onun kadar iddialı… BEYOND REDEMPTION, JACK SPARROW, GOLDEN PASS, BAYEZİD ve eküri koşma avantajına sahip olan KAYI BEYİ en ufak hatayı affetmezler.


3.AYAK: Ankara’dan çok formda gelecek olan kaliteli kısrak TEKÇAREM mükemmel eşkali ve sprinter yapısı ile kazanmaya en yakın isim. Son yarışında çok enteresan bir yarış koşan ALİNA SULTAN ihmale gelmez. Bu iki isim eksik koşarsa YELKANIM devreye girer, dikkat.


4.AYAK: Çimi sentetik kadar iyi olmayan KOCA VEZİR bu kez tüm şartlar lehine olup ağır kilosuna rağmen en şanslı isimdir. Bir süre çiftliğe giden ve son günlerde idman pistinde toparlanmış havası veren NITROX seri yapısı ile tek nefeste bitirebilir. BROWN PİLOT, FRAIZER ve EKİNOKS DAKOTA ihmale gelmeyecek forma sahipler.


5.AYAK: İlk iki startında beklenilenin çok altında koşan EFEER artan yarış tecrübesi ve idman pistindeki şahane yarış galopları ile kötü gidişe bir son vereceği bir grup buldu. Buradaki tayları bana göre geçecektir. Ben güveniyorum ve banko olarak öneriyorum.


6.AYAK: Günün son ayağında ise YALÇIN, LAZOĞLUM, YAĞIZBEYİ ve FEDAİ arasındaki kıyasıya ve zevkli mücadele bence sonucu belirler. Bol Şanslar…


ALTILIM

1.4.5.2.11.6

1.3.2.4.7.9 / 8-10

1.2.7

1.5.2.3.6

1 EFEER

5.3.7.2

6’LI GANYAN: (5/2-5/2/3/1-6-10/3) 1.132 TL vermiştir.


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz

1 thought on “Mustafa Sav’dan Çatı Kuponda İstanbul Altılısı…

  1. Sevgili Mustafa kardeşim eski menejerisin.halis karataşa rica et yarisseverin bu ekonomik sıkıntida .son harçlığını oynuyor.yaziktir.1.05.kosuyor.ikinci yazıktır.. emekli olsun gençlerle.yarisamiyor..yakisan budur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir