G1 galibi klas safkan hayatını kaybetti…

M.Selim Güleşen, Hüseyin Akarsu ve Yılmaz Çamlıbel ortaklığında önemli başarılara imza atan, G1 Ankara Kalesi, G2 Beyoğlu, G3 Kubilay (3 kez), G3 Ertuğrul Gazi ve G3 Burhan Karamehmet Koşuları galibi ve G1 Ege Derbisi ikincisi klas safkan King Man Go (Mendip) hayatını kaybetti.

Arka ayağı kırılan ve tedavisi mümkün olmadığı için uyutulan safkan, 15 birincilik ve 6 Milyon liraya yakın kazancı ile 2022 yılının Şampiyon Aygırı Mendip’in en kariyerli oğluydu.

 

News Reporter

5 thoughts on “G1 galibi klas safkan hayatını kaybetti…

  1. Öldürene kadar koşturun atları.at zaten kazanacagini kazanmış. Arızalı olduğu halde daha niye zorluyorsunuz atları.bu atların günahını ödeyemezsiniz.unutmayın bunlarında canı var .atları para makinasi gibi görmeyin

    1. Çok biliyorsun sen yarışsever bu at arızalımı koştu sahadamı sakatlandı kafadan atıp tutuyorsun insanların acısına saygı duyun derim kim ister atı sakatlansın bilip bilmeden konuşmak çok kolay

  2. Çok ve hunharca koşuldu bu at. Sahiplerine geçmis olsun demiyorum. Sahipleri atçıyız diye gezmesin ortalıkta zaten. Atçılıkla paracılık arasında o kadar büyük fark varki anlayacaklarıni değil anlayabilecekleri kapasiteleri olduğunu sanmıyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir