Genç jokey çıkışa geçti!
Tugay Alıcı

2006 yılında başladığı jokeylik kariyerinde bugüne dek 200’e yakın birincilik, G3 birinciliği ve Çakılhan isimli tay ile G1 Gazi Koşusu ikinciliği elde etmesine rağmen başarılı geçen aprantilik dönemi sonrası istediği çıkışı bir türlü yakalayamayan jokey Tugay Alıcı, en başarılı dönemini yaşadığı 2009 ve 2010 yıllarındaki menajeri Hakan Pelen ile tekrar bir araya geldikten sonra yeniden dikkat çekici bir performans sergilemeye başladı.

5 Temmuz 2019 Cuma günü Bursa’da bindiği 3 safkan ile 2 birincilik, 1 üçüncülük elde eden genç jokeyin sabahları idmanlara gelip at çalıştırmaya başladığı ve Dorukhan Palaur ile de çalışan tecrübeli menajeri ile birlikte disiplinli bir şekilde çalışmalarına devam ettiği öğrenildi.

Tugay Alıcı

 

 

 

News Reporter

5 thoughts on “Genç jokey çıkışa geçti!

  1. Jokey den dürüst adam ha,güldürmeyin hepsi günahkar onların,hergün beddualı yaşıyorlar neden mi çünki doğru değiller iyi insan olabilirler ama kumarın içinde dürüstlük zor. bkn.ız 6 temmuz m.çiçek yarışları sattı,sattı son ayakta allah cezasını verdi ama akıllanmıyorlar vesselam.

  2. Adam gibi binene kumarı adam gibi oynayana oynayana yol açık birazcık vicdanınız varsa dürüst olun kardeşlerim

  3. Tugayda gordugum problem yaris esnasinda cok gerilerde bekliyor.birazdaha 3 de 4 de takip etse eminim bu sene ilk besde olur.birde her ata kirbaca ayni yerden vuruyor.degistir bakalim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir