GRANDPA Çok Formda… (İstanbul) – Mustafa Sav
1.AYAK: Günün ilk ayağında yarış yaşamının ilk startını kazanan atımız GRANDPA artan formu ve tecrübesi ile daha iyi koşacağına inanıyorum. Orijin olarak sentetik pisti daha iyi yapacağına inanıyorum ilk ayağı banko olarak geçmek istiyorum.

2.AYAK: Denk güçlerin bir arada olduğu bu koşuda son yarışı tabela dışı olmasına rağmen KURT ENGİN ilk atım. Son yarışını çok farklı koşan DÜLDÜL stili atların çokluğuna rağmen yinede iyi koşacaktır. ALAVARA zaman zaman iyi koşan bir isim olup ihmale gelmez. ALEVKIRAN, HEKİMOĞLU ve DOBAR koşunun bomba adayları.

3.AYAK: Dişilere ait olan bu koşuda son koşusu olumlu olan ve dişine göre rakipler yanında start alacak olan MARİE CURIE potaya en yakın isim olup net favorim. BETA ORIONIS, CHQUITITA, COSMIC GIRL, ve MAVİ HİS bu ayak için yeterli olacak taylardır.

4.AYAK: Nihayet son yarışını kazanarak moral bulan klas safkan SANCAR süper formu ile yine birinciliğin en güçlü adayı olup favorim. Atımız TORHAN TAY gecen yarışında kilodan etkilendi bu defa herşey lehimize olup hata affetmez. Serin havalarda hep iyi koşan DUMAN mutlaka yazılmalı. Önde bomboş kalacak olan SİNGAPUR koşunun bomba adayı.

5.AYAK: Yine bir maiden koşu ve dişilere ait olması ve safkanların performansı pek iç açıcı değil. Analizime göre BİNT EL RİH son iki olumlu yarışına göre favori çıkması normal. CANBEYLİ bir önceki yarışı iyidi son yarışı çok kötüydü ama hem cinslerinin yanında yazılmalı. ŞEN ANA İyi idman görüntüsü ile bu ayağın sigortası olacaktır.

6.AYAK: Günün son ayağında ise, ROCKET SCIENCE sevdiği pist ve mesafede uyum içindeki jokeyi ile favorim. ÇATALAN çok iyi ve istikrarlı koşuyor yine iyi koşmasını bekliyorum. PEACE RUBY stili atlara rağmen mutlaka yazılmalı. GÖKDOĞAN mesafeyi yapabilirse ses getirebilir. OPİA iyi hazırlıkları ile etkili koşabilir.

2.ALTILI GANYAN TAHMİNİ:

1A) 6 GRANDPA

2A) 3-5-7-2-4-9

3A) 2-3-4-5-6

4A) 4-1-2-7

5A) 4-5-10

6A) 6-4-9-3-5

Tutar: 360,00 ₺

2. 6’lı Ganyan 1.398,30 ₺ vermiştir.


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

News Reporter

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir