Mustafa Sav’dan takipçilerine İzmir Altılısı; 4.790 TL..

1.AYAK: Günün ilk ayağı her zaman olduğu gibi zor bir mücadeleye sahne olacak. Safkanları analiz ettiğimde açıkçası pek bir fark göremedim. Denk güçlerin bir arada olduğu bu ayakta bana göre ayırım yapmak kesinlikle hata olacaktır. Hepsi yazarak en sürpriz safkanın gelmesini beklemek en doğru karar olacaktır.


2.AYAK: Yine bir maiden koşu, son yarışlarında başarılı sonuçlar elde eden KIZKARDEŞİM her geçen gün aşama içinde olup bu defa şansızlığını yenmeye çok yakın olup benimde favorim. ÇAKOPİ iyi koşmaya başladı ve formda jokeyi ile favorinin en sıkı rakibi olacaktır. Bu iki isimden sonra çarşı pazar karışır kanımca. BAY TURBO idman pistinde hep iyi olmasına rağmen bu zamana kadar beklenilenin altında koştu sürpriz yapabilir dikkat derim. ŞIKTURBO tedavi döneminden sonraki ilk yarışı olacak olmasına rağmen dinçlik yarışı yapabilir.


3.AYAK: Ayağına çabuk ve seri bir isim olan PAVLİÇENKO sevdiği pist ve mesafede stili atlara rağmen bom boş kilosu ile şansızlığını yenmesini bekliyorum. CRAZY HORSE son iki yarışında toparlandığını belli etti ihmale gelmez. MENAS oda seri bir isim ama bence koşu içinde iki gitmesini bekliyorum yarış günü pisti ıslak bulursa çok farklı koşacaktır. SMYRINA ROMANCE ve MY GİRL LİSA bu ayağın sigorta adayları olacaktır.


4.AYAK: Aradan sonra koştuğu ilk yarışında bugünkü rakipleri yanında kazanmasını bilen klas kısrak GÜNDÜZDÜŞÜ daha hazır gireceği bu koşuda sevdiği pist ve mesafede seri yapısı ile bir beyaz bayrak ayna yarışı sergilemesini bekliyorum ve banko olarak öneriyorum.


5.AYAK: Son yarışını kazanma başarısı gösteren UZUN TAY artan formu ve başarılı aprantisi ile yine birinciliğin en güçlü adayı olup favorim. GÜRKAN BEY geçen yarışında tabela dışında kalmasına rağmen bu hafta idman pistinde çok iyi görünen safkan en ufak hatayı affetmez. OĞLUM YUNUS istikrarlı bir isim olup yine iyi koşacaktır. GARİPLERBEYİ yüksek kan hattını meyvasını son yarışını kazanarak belli etti başarılı binicisi ile yine şanslı olmasını bekliyorum. KIVIRCIK MEMET koşunun bomba adayı.


6.AYAK: Günün son ayağında ise, bölünen maidenin son sırasında hep favori çıkmasına rağmen bir türlü kazanamayan NAZLI HİLAL takı ilavesinden sonra daha etkili koşmaya başladı, start sorunu yaşamaz ise en şanslı isim olacağına inanıyorum. TORUNUM MİRAN bu pist ve mesafede en iyi dereceye sahip olan safkan favori kadar etkili koşmasını bekliyorum. Bu iki ismin dışına çıkarsa koşu o zaman karakolda biter.


ALTILI GANYAN TAHMİNİ:

1A) HEPSİ

2A) 9-6-1 / 4

3A) 8-7-4-5-6

4A) 4 GÜNDÜZDÜŞÜ

5A) 2-3-4-5-6

6A) 9-4

Çatı Kupon: 480,00 ₺

Geniş Kupon: 640,00 ₺

6’lı ganyan 4.790,50 ₺ vermiştir.


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

News Reporter

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir