Atahan Zilcioğlu’dan geniş kuponda Ankara Altılısı…

1.AYAK: Beklentilerin altında kaldığı performanslarının ardından takı değişikliğine giderek start alacağı bu koşusunda iddialı olmasını beklediğim BORDOMAVİ favorim. Ağır kilosuna rağmen etkili bir performans sergilemesini beklediğim TSARİGRAD, sık koşuyor olsa da iyi forma sahip SABIR BEY ve bomboş kilosuyla şansını arttıracak ÇETİNSU sırasıyla favorime rakip olacaklar. OVA KARTALI ve GELKIZ koşuda sürpriz beklediğim isimler.


2.AYAK: Son koşusundaki ikinciliği tatminkar gözüken OĞLUM MAHMUT ve son haftalarda oldukça iyi form yakalalayan KAZABLANKA rakiplerinden biraz daha öne çıkan safkanlar. Son koşusunun ardından daha iyi duruma gelen POWER RHTYM ve iki yarış üst üste tabela yapamamasına rağmen bugün için adından söz ettirmesini beklediğim ŞİRİN OĞLU favorilerimin ciddi rakipleri olacaklar. LION CHILD ve AMADIS daha sonraki ihtimaller olurlar.


3.AYAK: Bugüne kadar beş kez çim pist yarışı koşup dördünden zaferle ayrılan YAPARSIN OĞLUM ve pist ayırt etmeden dörtte dört yaparak yarış hayatına harika bir başlangıç yapan BERISHA öncelikli olarak şans vermek istediğim isimler. Yarış hayatlarına çim pistte ikide iki ile başlayan iki klas tay; NİRVANA ve LION VICTORY favorilerimin hatalarını kollayıp geçilmezlik unvanlarını korumaya çalışacaklar. Koşunun sürprizini ilk üç koşusundaki performanslarını beğendiğim LION FRANCESCO‘dan bekliyorum.


4.AYAK: Son koşusunda yumuşak çim pistte 1900 metre mesafede kazanırken kendini bulduğunu gösteren GÖKYÜZÜ; son olarak gerçekleştirdiği 800 metrelik çalışmasında iyi bir derece ortaya koymuş durumda. Güçlü ve formda rakipler arasında start alacak olsa da ön tarafta istediği tempoyu kurup kazanmasını beklediğim kısrağı altılı ganyan kuponlarına tek olarak yazalım.


5.AYAK: Boş kilosu, istikrarlı yarışları ve her geçen gün daha da ileriye taşıdığı formuyla dikkat çeken HARLAN DRAKA en şanslı isim. Bu sene start aldığı dört koşusunda da başarılı performanslar sergilese de henüz kazanamayan GAMBARU bugün şanssızlığını kırabilir. Kupon çatılarında bu ikiliyi yeterli olarak görsem de geniş kuponlara son üç koşusunun ikisini kazanma başarısı gösteren formda safkan ONKEL PASCHA da yazılabilir.


6.AYAK: Günün son Şartlı-1 koşusunda; yeterli hazırlıklarıyla rakiplerinden biraz daha önde gördüğüm taylar LAZFATİH ve HABBE favorilerim. Bursa’dan fit durumda giden HALİM AĞA, dereceli işleri kolay yapan ÖZERDEM ve kabiliyetli bir tay görümünde olduğunu öğrendiğim AŞİYAN favorilerim eksik koşarsa devreye gireceklerini düşündüğüm taylardır.Bol şanslar…2. ALTILI GANYAN TAHMİNİ:

1A) 3-2-8-10  /  1-4

2A) 8-5  /  3-4-2-9

3A) 9-1-7-5-4

4A) 2  GÖKYÜZÜ

5A) 7-4  /  2

6A) 5-10-4-7-9

Çatı Kupon : 48.00 ₺

2. Altılı Ganyan ( 4 / 9 / 7 / 2 / 7 / 4 ) : 2.929,27 ₺ vermiştir. 
@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

News Reporter

3 thoughts on “Atahan Zilcioğlu’dan geniş kuponda Ankara Altılısı…

  1. bu kupon 324 tl siz 48 tl yazmışsınız ilave atları yazmadıgımızda kupon 48 tl yazdıgıgımızda m324 tl oluyor mumkunse tek kalem ilavesiz yazarsanız bizde faydalanmış oluruz

    1. Aynen öyle çatı kupon tutmamış ama ilave atlarla tutmuş gibi 324 tl bu kuponu kaç kişi oynar orası meçhul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir