Nurettin Güven’den 56 liraya 1.373 TL…

1.KOŞU: Yarış yaşamına bu koşuyla başlayacak olan tüm tayların ayakları düz bassın. Günün başlangıç koşusunun zorlu bir mücadeleye sahne olmasını bekliyorum. İzmir’den iyi hazırlıklarla Bursa’ya geçecek olan eküri destekli Hisartepe, orijin itibariyle inatçı bir yarış karakterine sahip olabilecek Artemisya ve yeterli hazırlıklarıyla muhakkak bir şans verilmesini tavsiye edeceğim Canlar Feda rakiplerinden biraz daha öne çıkmış gözükseler de Borantay, Ardanın Ateşi, Kılıç Faro, Üç Oğul ve Canberkinoğlu sırasıyla kuponlardaki yerlerini almalılar diye düşünüyorum.


2.KOŞU: Vermiş olduğu uzun arasının ardından İstanbul çim pistinde 1600 metre mesafede yarış görerek açıklarını kapatırken tatminkar bir 4.lük elde eden Kayı Ovası, kendisini adeta ezberlemiş jokeyi idaresinde kazanarak ekibini sevindirecektir. Yakalamış olduğu uygun rakipleri arasında günün ilk teki olarak değerlendirebiliriz.


3.KOŞU: Yarış yaşamının ilk gününden bugüne kadar iştirak ettiği 7 koşusunun 3’ünü kazanırken yalnızca 1 tanesinde tabela dışında kalan Kuddusi, vermiş olduğu arasının dönüşünde gördüğü yarışlarıyla tırnağının ucuna gelmiş durumda. Bugün kazanmaya yakın gördüğüm isimdir. Verdiği aranın son günlerinde çalışmalarına hız kazandıran Eminadam, ekürisinin de desteğiyle başarılı bir dinçlik yarışı yaparak favorinin en ciddi rakibi olur.


4.KOŞU: Yarış yaşamına bu koşuyla başlayacak olan tüm tayların ayakları düz bassın. İdmanlarında gerçekleştirdiği derecelerle fit durumda olduğunun sinyallerini veren Çınarnur ve son çalışmalarını birlikte tamamladığı aprantisi idaresinde ilk startını alacak olan Nisaner kuponlara öncelikli olarak işaretlenmelerini tavsiye edeceğim taylardır. Bilgin temsilcisi Narlıdere, son olarak gerçekleştirdiği 600/40.8 – 400/26.6 Ç sprintiyle beğenilen Alamut, Kocaeli’nden geldikten sonra Bursa’da dereceli çalışmalarını sürdüren Sökmezhan ve yeterli hazırlıkları bulunan Tiranlı ön plana çıkardığım isimlere sırasıyla rakip olacaklar.


5.KOŞU: Bu pistte iştirak ettiği ilk 3 koşusunu kazanmasını ardından aynı pistte bir de 3.lük elde eden Yeşil Işık, verdiği uzun arasının son günlerinde idmanlarında dereceli çalışmalar gerçekleştirdi. Farklı sınıfıyla başarılı bir dinçlik yarışı yapabileceğini düşündüğüm safkanın kazanarak dönmesi normal sonuç olacaktır. Bu pistte son olarak iştirak ettiği ve tabela dışında kaldığı Kv-6 koşusunu kesinlikle gücüne ölçü olarak almadığım Zillion Sun ve bugüne kadar güçlü rakipler arasında ortaya koyduğu mücadelelerle kalitesini kanıtlayan Angel Of Love favorinin önemli rakipleri olurlar. İstanbul’dan son derece iyi durumda Bursa’ya gittiğini söyleyebileceğim ve bu koşusu için DİL BAĞI ilavesi yapılacak Last Hope sürpriz için değerlendirilmeli.


6.KOŞU: Verdiği kısa arasının ardından bu pistte 1500 metre mesafede gördüğü yarışıyla açıklarını kapatan Nilgün Sultan, her geçen gün arttırdığı formuyla favori olmayı hak ediyor. Gününde olduğunda daha güçlü rakipler arasında bile başarılı olan Mevsim, ilk kez kullanacağı DİL BAĞI takısının kendisine yaramasını beklediğim Ark Royal ve Kocaeli kum pistindeki son koşusunu kazanmasının ardından kısa bir dinlenme sürecine giren Angels Share favoriye ciddi rakip görünümündeler. Geniş kuponlar için Umay ve Şehriban değerlendirilebilirler.


1.ALTILI GANYAN

1A) 6-10-4-2-1-8-9-3

2A) 4

3A) 3 // 7

4A) 9-12-11-1-4-5

5A) 9-3-4-7

6A) 5-3-4-7 // 9-6

1.6’LI GANYAN (4/4/3,4,5,7/12/7/5): 1.373,07 TL vermiştir.

Çatı kupon 56,76 lira, Geniş kupon 161 liradır ve çıkan atla 2 misli tutmuştur.


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz

4 thoughts on “Nurettin Güven’den 56 liraya 1.373 TL…

  1. n.güven tahhminlerını takıp ederım özellıkle bursa tahminlerı ısabetlı..bugün tjk da para yokdu oynayamadım oda tuttu..şans ışte..
    N.GÜVEN yarış yazarımı yoksa Antrenör falanmı at sahibimi?nesıneden takıp edıyorum merak ettım.

  2. Ben de çok başarılı ve samimi buluyorum kendisini. Macera aramaz, gördüğünüz yazar. Tebrikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir