Naim İşgören’den Geniş Kuponda Bursa Altılısı; 12.399 TL

4.KOŞU: 2.Altılı ganyanın başlangıç ayağında; kazandığı yarışın ardından Kocaeli pistinde daha sert grupta yakın ara dördüncü kalan ve aldığı Dil Bağı ilavesiyle bir kez daha kazanabilecek güçte KADİRGÜN ile sene başında bu mesafede elde ettiği ikincilikten sonra kısa arasına rağmen AŞK VE GURUR ekonomik kuponlara yeterliler. Daha geniş oyunlar, ilk kez mesafe deneyimi yaşayacak olmasına rağmen SON ŞAMPİYON, son yarışlarındaki formunu koruyan KOŞAN NUR, kazandığı yarışından bu yana iyi görünen AL TOLGA ve son yarışında kazanarak morallenen BAY MARATON ilave etmeliler.


5.KOŞU: Dişi Arap taylarının mücadelesinde, son yarışını Adana pistinde tatminkar koşan ZULEMA idmanlarını gerçekleştirdiği Ankara’dan iyi durumda geliyor, favorim. Koşunun liderliğini alıp bitirebilecek güce ulaşan EYLÜLLİZE, son yarışlarında net performans segileyemese de bugün iyi koşacak duyumu aldığım KUBİK KIZI, katıldığı iki yarışın ardından daha iyi durumda EMSALSİZİM ile ağır kilosuna rağmen kazanabilecek MELİKESULTAN bütçe dahilinde kuponlara yazılmalılar.


6.KOŞU: Verdiği uzun aranın ardından İstanbul iç pistinde itinayla hazırlanan ve ekibinin tam hazır olduktan sonra koşma kararı alıp sevdiği Bursa pistine kayıt yaptığı MY CINNAMON öncelikli yazılmalı. Çim pistteki etkili formunu kum piste de taşıyan formda WASSERFALL en ciddi rakip konumunda. Son yarışlarında ağır kilolarla etkili koşarak formunu koruyan ELEGIE ve son yarışının ardından bomboş kilosuyla önde oluşacak seri tempodan sonlarda bir hayli faydalanmasını beklediğim TIROL HOPE ayrımsız önerilerim.


7.KOŞU: Son katıldığı Kv koşuda sert rakipleri yanında gösterdiği performansıyla beğenimi kazanan CESİ AFFETMEZ daha uygun rakipler yanında kazanabilir. Mesafe ayırt etmeden kalitesini göstererek iyi koşan SIEMPRE ve ön taraftaki tempoda yer alacak olmasıyla birinciliğe ortak olmasını beklediğim CIX LIFE üçlüsünden en az hata yapan kazanacak.


8.KOŞU: Hayatının ilk yarışında startı biraz ağır alınca yarışa adapte konusunda biraz sıkıntı çekse de düzlüğe geri planda çıkmasına rağmen jokeyi iç kulvarı değil de dışarıyı tercih edince mesafe kaybederek önünde bitiren rakiplerine yaklaşmasına rağmen üçüncü kalan PARİS ÖZLEMİ bugün için daha tecrübelendiği yarışta ve hem cinslerinin yanında Maiden’a veda edecektir. Bankom.


9.KOŞU: Günün son ayağında ise, mesafenin kısa olması ve süratli yapıda safkanların fazla olması son metrelerde kendisine avantaj sağlayacağını düşündüğüm BUZPINARI düzgün aksiyonlarla yapacağı sprintiyle yarışı kazanacaktır. Ekonomik kuponlara tek yazabiliriz. Ön taraftaki tempoyu son yarışında olduğu gibi yakın takip etmesi durumunda etkili olacak AHMET ALİ, startla birlikte öne düşüp rakiplerine direnecek güçte NURLUOVA ve bomboş sıkletiyle sonlarda ciddi gelecek HANIM SULTAN geniş oyunlara ilave edilmeliler. Herkese hayırlı haftalar dilerim…


2.ALTILI GANYAN TAHMİNİ:

1A) 5-4 / 1-2-6-8

2A) 10-5-7-4-1

3A) 4-7-3-10

4A) 6-4-1

5A) 9 PARİS ÖZLEMİ

6A) 9 / 3-7-12

Çatı Kupon: 48,00 ₺

2. 6’LI GANYAN: 12.399,26 ₺ vermiştir.


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

News Reporter

3 thoughts on “Naim İşgören’den Geniş Kuponda Bursa Altılısı; 12.399 TL

  1. Tebrikler güzel analiz olmuş Dört ayakta bir tek ve diğer üç ayakta sıralamada önerilen ilk atlar gelmiş..Zaten oyun gelmemiş olsaydı da yarışsevere yardımcı olan bir yorum ve analiz olmuş..

  2. Helal olsun Ben bugün hiç altın oynamadım bakmadım bile kısmet değilmiş bulanlara da hayırlı olsun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir