Halis Karataş’ın menajerinden beklenen açıklama geldi!

Ne zaman at bineceği merakla beklenen Halis Karataş’ın menajeri Eray Pak, şampiyon jokeyin durumu ile ilgili olarak sosyal medya hesabından bir açıklama paylaştı. Pak’ın x hesabından yaptığı paylaşım şöyle;

“Sevgili yarışseverler ve atçılık camiamızın değerli mensupları. Farklı mecralardan gelen sorular üzerine, Halis Karataş’ın durumu ve geri dönüş tarihi hakkındaki bilgilendirmeyi sizlerle paylaşıyorum.”

 

News Reporter

15 thoughts on “Halis Karataş’ın menajerinden beklenen açıklama geldi!

   1. GEÇMİŞ OLSUN DEĞERLİ KARDEŞİMİZE BAŞARILARININ SAĞLIKLI UZUN YILLARLA OLMASIN DİLERİM

 1. Yemin ederim yarıslar daha keyifli onsuz öz güven patlaması yapıp baariz hata yapan jokey yok sadettindende kurtulduğumuz zaman bence jokeylik mesleği ilerleyecektir. Ayrıca şunuda söyleyim Karataş ve Boyraz abi kaç yasında adamsınız dünyaları kazandınız saha da Süleyman Akdı gibi anılmayın tadında bırakın abi

 2. Bırak artık edebin ile,,,,, zirvede değilsin artık,,, yıllar önce zirvede iken bırakma şansın vardı değerlendirmedin,,,,,, gelmiş geçmiş en büyük TÜRK jokeysin ve şampiyonsun,,, artık zamanı bırakmanın, at bindiğin zaman gençler seni akşam yemeği niyetine yiyor görmüyormusun.

 3. Binme artık.2400.mt.bu yasta ayakta duramazsin . tadında bırak diycem ama tadinida kaçırdın.parani ye yoksa paranı yemeyede geç kalacaksın.

 4. Bence Halis Karataş at binsin neden binsin çünkü ondan başka güvenilir jokey yok hiç kimseye güvenip tek atamiyoruz

 5. Sevsemde seni bırak artık Abi,
  Çocuklarınla ilgilen bu çok önemli bi mesele.
  Hele bi tanesi var sevgili selim kaya😁
  hiç kırbaç vurmaz ata😂😂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir