Naim İşgören’den takipçilerine İstanbul Altılısı; 5.935 TL

1.AYAK: Günün ilk ayağında; Bursa’da katıldığı son yarışında jokeyinin ufak tefek hatalarından dolayı kaybettiğini düşündüğüm SELANİK PRENSİ ilk kez çıkacağı sentetik pistte favorim. Aradan dönecek olan ve idman pistinde bu yarışına itinayla hazırlanan MAGNETIC STORM, ilk yarışındaki mücadelesinin beğendiğim AMADEUS ile son yarışının ardından idman pistinde devleşen CAPTAIN MARSHALL bu koşu için yeterli olurlar.


2.AYAK: Maiden’a Satış koşuda veda ettikten sonraki yarışında kazanıra girerken diri görünen ve bugün için bomboş kilosuyla sonlarda etkili gelecek SAUDADE favori hanesinden yazılmalı. Ekibi tarafından yarış seçilerek koşulan ve bu yarışına hedef olarak hazırlandığını idman pistindeki durumuyla ispatlayan FİÇİÇİÇU ikilisi altılı ganyan kuponlarına öncelikle yazılmalılar. Hafif kiloula katıldığı son yarışında ikinci kalan EKARAJ ile henüz Maiden bir isim olmasına rağmen üst gruplarda tatminkar koştuğunu düşündüğüm KING RANGER bu ayağın sürprizleri olurlar.


3.AYAK: Üst üste kazandığı yarışlarıyla fit durumunu muhafaza eden TOUCH THE CAT tam mesafesinde bir kez daha güçlü ataklarıyla kazanabilir, favorim. Verdiği dört aylık arasında idman pistinde adeta kanatlanarak dereceli galoplar sergileyen DAGMAR ciddi rakip konumunda değerlendirilmeli.


4.AYAK: Maiden’a veda ettikten sonra geçilmezlik ünvanını koruyan MR CINO yaklaşık iki aylık arasına rağmen iyi durumuyla favorim. Kazandığı son yarışın ardından Kapalı Gözlük ilavesiyle yarışacak HAVOC ikilisini ekonomik kuponlara yeterli görüyorum. Antalya’da katıldığı son yarışında ağır kilosuna aldırış etmeden kazanan MY LITTLE GIRL, son yarışlarındaki formunu koruyan PROTEUS ve aradan gelecek olsa da idman pistinde iyi görünen DREAM TWICE da yazarak geniş kuponda rahat bir koşu izleyebiliriz.


5.AYAK: Son yarışlarında kısa mesafelerde kolay kazanırken uzun mesafede iyi bir ikincilik elde eden SANCAR bugün için çıkardığı Kulaklık takısıyla katılacağı koşuda jokeyi A.Çelik idaresinde ön tarafta başlayacağı koşuda rakiplerini ardında bırakacaktır. Banko yazalım.


6.AYAK: Günün son ayağında ise, dişilere ait kalabalık koşuda, son yarışını cazip oranıyla kazanan SAAD GIRL bir kez daha fotoyu rakiplerinden önce görebilir. Son yarışında startı ağır alınca şansını başlarda yitiren İKİMİZ ön tarafta bu koşuyu çalabilir, dikkat. Bu pistte tatminkar koşan KUŞADASI GÜZELİ, son yarışlarında beklenen performansı gösteremeseler de bugün için etkili olacaklarını düşündüğüm ÖZDE TAY ve IHLARA ile ağır kilosuna rağmen düzlükte aradığı yolu erken bulması halinde koşuya ortak olmasını beklediğim JAVARANOK GOŞA ayrımsız olarak yazılmalılar. Herkese bol şanslar dilerim…


ALTILI GANYAN TAHMİNİ:

1A) 7-4-1-2

2A) 9-4-10-11

3A) 5-4

4A) 3-2 / 5-4-1

5A) 6 SANCAR

6A) 3-15-8-9-10-1

Çatı Kupon: 153,60 ₺

Geniş Kupon: 384,00 ₺

ALTILI GANYAN 5.935,24 ₺ vermiştir.


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

News Reporter

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir