Hakan İçer’den 76 liraya İstanbul Altılısı; 1.490 TL…

1.AYAK: 4 yaşlı Araplara mahsus maiden koşunun bölünen bu ayağında, son yarışlarında son metrelere kadar birincilik mücadelesi içinde olan SEDEN KIZ, sentetik pistte daha iyi olduğunu düşündüğüm ŞEN ANA, eküri avantajı olan ASUMAN HANIM ve rakiplerine karşı daha uygun sıkleti ile CANBEYLİ bu ayakta sırasıyla şans verdiğim safkanlar.

SIRALAMAM: 10-4-2-6


2.AYAK: Koşudaki esas mücadelenin iki safkan arasında geçeceğini düşünüyorum. Performans ve form durumları göz önüne alındığından BONNY BOMB ve ANABELLA önceliklerim. Eksik koşmaları durumuna; HARD OFF HÜSNE ile BİZİM İÇİN şansı artacak isimlerdir.

SIRALAMAM: 2-1 / 3-5


3.AYAK: Kariyerine başladığı ilk koşusunda sizlere günün teki  olarak önerdiğim STREET RUNNER’ın gelişen kondisyonu ile bir kez daha aynayı rakiplerinden önce geçmesini ve 2’de 2 yapmasını bekliyorum.

SIRALAMAM: 5


4.AYAK: Başarılı safkan PITFALL bilinen sentetik pist performansı ile birinciliklerine bir yenisi daha eklemeye çalışacak. Son koşusunda istenilen performansı sergileyen PROTEUS ve formunu beğendiğim MR CİNO rakipleridir. SONG RISING sürprizim.

SIRALAMAM: 4-5-2-6


5.AYAK: 4 yaşlı Araplara mahsus bölünen Maiden’ın bu ayağında, ara vermiş olmasına rağmen ciddi hazırlıklarla koşuya gelen MAVİŞİN KIZI’nı idmanlarındaki hazırlıklarını koşusuna taşıması durumunda birinciliğe yakın görüyorum. Günün teki olarak değerlendirebiliriz.

SIRALAMAM: 9


6.AYAK: Altılı Ganyanın son ayağı denk isimlerin birincilik mücadelesine sahne olacak… SAUDADE, GÖKDOĞAN, CATALAN, ROCKET SCIENCE, GIATRES  ve BURAKŞAH’ın kuponlarda öncelikle bulundurulmasını tavsiye ediyorum.

SIRALAMAM: 6-2-4-7-12-8


ALTILI GANYAN TAHMİNİ:

1A) 10-4-2-6

2A) 2-1 / 3-5

3A) 5 STREET RUNNER

4A) 4-5-2-6

5A) 9 MAVİŞİN KIZI

6A) 6-2-4-7-12-8

Çatı Kupon: 76,80 ₺

6’lı ganyan 1.490,06 ₺ vermiştir.


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

News Reporter

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir