Hakan Çakmak’tan 2 Tekle 2.100 TL’lik Kocaeli Altılısı…

1.AYAK: İkinci Altılı Ganyanın ilk ayağının zorlu bir mücadeleye sahne olmasını bekliyorum. İstanbul’dan süper durumda giden YELLOW STONE, son haftalarda gücü nispetinde tatminkar performanslar sergileyen MAX ve son koşusunda sonlarda gerçekleştirdiği güçlü ataklarla ikinciliği kurtaran MORTODELA rakiplerinden birer adım öne çıkmış durumdalar. LORD OF THE WINDS, BLACK ADLER, VALIANT KING ve FLASH FORWARD ise sırasıyla rakip olarak değerlendirilebilirler.


2.AYAK: Dişilere ait bu Maiden mücadelede oldukça uygun rakipleri bir arada yakalayan ANGRY QUEEN daha önce Kocaeli’nde start aldığı üç koşusunu da tabela içinde tamamlamayı başarmıştı. İstanbul iç pistteki düzenli ve dereceli çalışmalarıyla dikkat çeken kısrağın kazanarak Maiden’a veda etmesini bekliyorum. Günün ilk teki olarak değerlendirilmeli. İkili için arasına rağmen NİL YELİ düşünülebilir.


3.AYAK: Zorlu bir koşu daha. Safkanların bir çoğunun oldukça ağır kilolarla start alacak olmaları bu koşu üzerine tahmin yapmamızı da zorlaştırıyor. PARAMPARÇA, KARA HİSAR, LEGEND OF LOVE, RASİM KAPTAN, PERFECT RUNNER ve KING OF THE FIRE tüm kuponlarda olmalarını tavsiye edeceğim safkanlar. AVUKAT, ALİÇO, MÜHENDİS ve EL MESCALERO ile geniş kuponlarda bu ayak kapatılmalı.


4.AYAK: Bursa kumunda 1300 metre mesafede Şartlı-3’te ikinci olduktan sonra yine Bursa’da bu kez çim pistte aynı mesafede KV6 kazanan ÇERDİĞİN Kocaeli kumunda 1500 metre mesafedeki KV8 koşuda tabela yapamazken son koşusunda Bursa kumunda 1400’de bugünkü aprantisi idaresinde üçüncü oldu. Bugün uygun rakipleri arasında farklı sınıfıyla kazanmasını bekliyorum ve günün ikinci teki olarak öneriyorum.


5.AYAK: Özellikle son iki koşusunda form açısından çok değiştiğini gösteren CHAIRMAN, son koşusunda bugünkü pistte dördüncülük elde ederken ilerisi için olumlu sinyaller veren MAGIC ROCK ve gününde olduğunda daha güçlü rakipler arasında dahi başarılı olan ZİRKON ekonomik kuponlar için yeterli gördüğüm isimler. Son koşusunda beyaz bayrak ayna yapan MASTER WIZARD ve iyi bir performans sergilemesini beklediğim GOLDEN GLITTER sürpriz adaylarım.


6.AYAK: Kapanışı da zorlu bir koşuyla yapıyoruz. Son koşusuyla çıkışını sürdüren ÇARIK AĞASI cazip favorim. KARATUĞ, MEMO AĞA ve TÜRKSOYLU favorimin ciddi rakipleri olacaklar. ERTAHA, ÖZGÜRKAFKAS ve EDİTÖR geniş kuponlarda sürpriz arayışı için değerlendirilmeliler. Herkese bol şanslar dilerim.6’LI GANYAN TAHMİNİ:

8-9-3-2-1-6-5

1 Angry Queen

9-5-8-10-2-7 // 1-3-4-6

1 Çerdiğin

9-3-4 // 7-5

1-4-5-9 // 6-3-2

Çatı Kupon: 40,32

Geniş Kupon: 196 TL.

6’lı Ganyan: (2/1/3/1-3/7/4): 2.214 TL vermiştir.


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz

News Reporter

5 thoughts on “Hakan Çakmak’tan 2 Tekle 2.100 TL’lik Kocaeli Altılısı…

 1. Her zaman ki sadece bir koşu üzerine yorum yapacağım.
  5. Koşu İkinci Altılının 2. Ayağı:
  2 Yaşlı İngilizler Dişi Maiden 1400 Kum.
  Tam da Kilit Ayağa Konmuş şöyle ki: Birinci altılının 5. Ağına, İkinci Altılının 2. Ayağına Aynı zamanda 2. Beşliye DENK GELMESİ ile takdir edilecek bir KURGU.
  Program düzenleyici SAMİMİ OLARAK TAKDİR EDİYORUM.
  Tebrike ederim. Genel İtibarı ile programın bütününe bakılınca zaten SIKINTILI 9 KOŞUDA FAVORİ – PLASE dışına çıkabilecek bir 1. Koşu – 4. Koşu – Son Koşu bu üç koşuda FAVORİ PLASE dışına çıkma olasılığı görüyorum. En çok da 1. Koşu.
  Şimdi gelelim İnceleceğimiz ayağa:
  Ben bu MAİDEN KOŞUDA 3 atın dışına çıkacağına ihtimal vermiyorum. Aslında ben bu ayak da RİSK ALACAĞIM. Bazen bunu yapar diğer elediğim atlara PLASE İKİLİ KOMBİNE ALIRIM.
  Sizlerin de bu gün için öyle yapmasını TAVSİYE ederim. Zaten TEK GELİRSE hem birinci hem ikinci altılıda çıkardığınız atları çıkarmadan programda ALABİLECEĞİMİZ ALTILILAR OLARAK GÖRÜYORUM.
  Sözü uzatmayalım:
  ANGRY QUENEEN incelememde çıkan 3 attan biri. DEDİM YA RİSK ALACAM VE BEN BU ATI TEK GİRECEM. Nedenine gelince RİSKTİR BAKIN ( dedim TEK GİRİN ) ama BU AYAĞA İKİLİ KOMBİNEYİ KESİNLİKLE AMA KESİNLİKLE ALIN. Yatarsak zaten KUPON PARASINI buradan KESİNLİKLE ÇIKARACAĞIMIZA İNANCIM TAMDIR.
  Ha dersin ki OYUNCU: benim başka ayaklarda TEKİM VAR o zaman işte sen bu yazacağım 3 ata yazarsan ALTILINI ALIRSIN.
  ISRARLA İKİLİ KOMBİNE ALINMASI TAVSİYE EDEREK,
  1-3-9 Bu koşunun İKİLİSİ BU ÜÇ ATIN İÇİNDEDİR.

  1. Tek tercih etmemin nedeni Handikabı en yüksek at olması ile birlikte mevcut DERECENİN yani diğer iki atında o DERECEYİ yapma ihtimali yüksek en azından biri KESİNLİKLE o DERECEYİ yapacak ama dedim ya HANDİKAP olarak bakıldığında koşu fazlalığı ile TECRÜBESİNE bakıldığında RİSK ALDIM.
   Genelde MAİDEN koşularında RİSK aldığımda az buçuk DERTLİ yi bilen bilir o at GELİR.
   1-3-9 KOMBİNE ISRARLA ÖNERİLİR. ISRARLA.

   1. Şimdi de Hakan a oynamışsın.. Müthişsin, 1 at için bu kadar yorum…Helal sana.. Biz de işin içinden çıkamamıştık zaten.. İyi ki varsın Derrtli.

    1. Yine de ilk altılı için o ayağa olurda yıkılır diye 3 atı da yazdım. Ama ikinci altılımda tekdir.
     Bahis sayısı 144 Tutar 11,52 ₺
     Sonuçlar 2,5///// Durum Oynandı
     1.Ayak
     5 – MAHPERVERKIZ (2) (EKÜRİ)
     2.Ayak
     2 – KUPON
     6 – SOYLU YAĞMUR
     3.Ayak
     1 – STEEL EMPIRE
     2 – FORTUNELLO
     4.Ayak
     1 – BLACK ADLER
     2 – LORD OF THE WINDS
     6 – VALIANT KING
     8 – YELLOW STONE
     5.Ayak
     1 – ANGRY QUEEN
     3 – KIZIM GÜL
     9 – SOMETHINGCRAZY
     6.Ayak
     3 – ALİÇO
     5 – KARA HİSAR
     7 – KING OF THE FIRE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir