Hasret Delice’den 81 liraya Wolverhampton Altılısı…

1.Ayak-(Sınıf 6): İlk ayak hem sınıfı ile hem de apranti handikapı olması nedeniyle sürprize açık bir koşu. Babasının antrenörlüğünü yaptığı, son günlerin başarılı, genç ve güzel bayan aprantisi Saffie Osborne ile son üç koşusunu çimde koşan ve geçen yıl kum pistte de başarılı yarışları bulunan 10.00 oranlı The Chain favorimdir. Son koşusunu bu pist ve mesafede kazanan Twentysharesofgrey, aynı koşuda üçüncü olan Chase That Dream, yine bu pistte aynı  mesafedeki son koşusunda ikinci olan Tommytwohoots ve antrenör değişikliği ile bu koşuya katılan Sky Blue Thinking favorimin kötü koşması durumunda devreye girecek olan isimlerdir. Geniş oynayanlar sıralamamdaki diğer üç isme de şans vermeliler.


2.Ayak-(Sınıf 4): Handikap olan 1739 metre mesafeli bu koşuda start alan tüm safkanların oranları birbirine eşit. Öne çıkmış belirgin bir favori yok. Tüm safkanların kazanma şansı var. Sıralamam doğrultusunda bütçenize göre hareket edebilirsiniz.


3.Ayak-(Sınıf 5): Ünlü İskoç antrenör Mark Johnston idaresinde ilk kez Wolverhampton pistinde koşacak olan Naturel Value başta olmak üzere, son koşusunda bugünkü jokeyi Luke Morris ile bu pistte ikinci olan Maketh Believeth, aynı koşuda dördüncü olan Punto Arenas, kariyerinde ikinci kez kum piste çıkacak olan Evaluation ve kariyerindeki ilk 3 koşusundan sonra 80 gün aradan gelen Belardo yavrusu Mushirif ayrımsız yazılması gereken isimlerdir.


4.Ayak-(Sınıf 5): Sürekli aynı jokeyi Harry Burns ile start alan ve son koşusunu Epsom Downs’ta çim pistte kazanan ayrıca İngiltere basınında Tapeta pistte de iyi koşacağı ve bundan sonraki kariyerinde adından çok bahsettireceği belirtilen Arthur’s Victory isimli kısrak bugünkü tekimdir.


5.Ayak-(Sınıf 5): Stakes olan 2 yaşlı tayların bu koşusunda üç isim bu ayak için yeterli olacaktır. Gördüğü koşu sayısı itibari ile rakiplerinden tecrübeli olan Tyson en başta yazılmalı. İlk kez kum pistte çıkacak olması nedeniyle; ilk iki kum pist koşusunda da üçüncü olan Kodiac yavrusu Fozzie Bear ve bu koşu ile kariyerine başlayan, (105.000 gns) satış değeri buradaki rakiplerinden oldukça fazla görünen Mehmas yavrusu Hierarchy diğer yazılması gerelen isimleridir.


6.Ayak-(Sınıf 6): Bu pistteki son koşusunda 1441 metrede Apranti koşusunu kazanan Bombastic başta olmak üzere, üst sınıflarda olan son koşularının ölçü alınmaması gereken Seas Of Elzaam ve son 4 çim koşusundan sonra tekrar sevdiği piste geri dönen Secret Handsheikh arasındaki mücadele birinciyi belirleyecektir.6’LI GANYAN TAHMİNİ:

1A) 3-5-2-1-6  /  4-7-10        

2A) 2-3-8-9-1-4  /  6-7-5 

3A) 2-3-5-6-1  /  4           

4A) 2    

5A) 5-2-3       

6A) 6-1-           

Çatı Kupon: 81.00 TL 

6’LI GANYAN (6/4/3/2/3/3): 1.094 TL vermiştir.


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur. 

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz 

News Reporter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir