Hakan Çakmak’tan takipçilerine Kocaeli Altılısı; 4.389 TL

1.AYAK: Grubun tecrübeli ve formda isimlerinden olan BRAVE HORSE ideal pist ve mesafesinde rakiplerini mağlup edebilir benim favorimdir. Çim pistte kazandığı son yarışında dikkat çeken CHUMLEE kum başarılı olduğu kum pistte favorinin en ciddi rakibi olacaktır. ANADOLU DESTANI, TOUCH OF COLOR, SPEED CHECK, DESERT FIRE ve PLUS ULTRA çekişmeli geçmeye aday bu koşuda sırası ile şans verdiğim isimler.


2.AYAK: Günün bir diğer zor yarışında imkanlarınız doğrultusunda çok at yazmanızda fayda var. Son yarışını ölçü almadığım HIZLI EMEL bilinen güç ve kalitesi ile öncelikle şans verdiğim isim. Sevdiği pist ve mesafede start alacak olan EYMENAĞA ve kilo avantajı ile SARNIÇKAYA önde gelen isimlerden. YEŞİLKALE, CİĞERPARE, ALTINDERE ve DUMANOĞLU rakiplerinin hatasını değerlendirecek isimler.


3.AYAK: Son yarışlarında istikrarlı sonuçlar alsa da bir türlü kazanamayan KAYAFATİH bugün özlediği birinciliği kavuşabilir. Kum pistin başarılı isimlerinden olan ALTINTEPE ve grubun kalite isimlerinden olan MELİHİN İZİ ayrım yapılmadan kuponlarda bulundurulmalıdır.


4.AYAK: Yakın ara beşinci olduğu son iki yarışında yükselen formu ile dikkat çeken CEBEBEY çok uygun grupta bugün fotoyu önde geçebilir, İZMİRİN EFESİ zaman zaman bu tip gruplarda başarılı sonuçlar alıyor bugünde iddialı olacaktır. Bu iki safkanın mücadelesi birinciyi belirleyebilir, ÇAĞGÜR başarılı binicisi ile rakiplerinin hatasını kollayacak.


5.AYAK: Grubun tecrübeli taylarından olan İBOCANIM usta jokeyi ve kum piste yatkın orijini ile bugün şeytanın bacağını kırıp maiden’e veda edebilir, küçük kuponlara tek yazılabilir. Son yarışın üçünde ikinci olan DERYADİL ve sentetik pistteki son yarışını ölçü almadığım KOÇERİM favorinin en ciddi rakipleridir.


6.AYAK: Yakaladığı etkili formu ile üst üste başarılı sonuçlar elde eden SÖNMEZ YİĞİT çok müsait rakipler yanında kazanarak özlediği birinciliğe kavuşabilir, BULDOZER ideal pist ve mesafesinde son yarışındaki performansını sergilerse rakiplerini mağlup edebilir.


2.ALTILI GANYAN TAHMİNİ:

1A) 1-4-6-7-9-2-5

2A) 2-1-9-12-11-3-4

3A) 7-2-1

4A) 4-2 / 3

5A) 3 / 8-5

6A) 2-1

Çatı Kupon: 117,60 ₺

2. Altılı Ganyan 4.389,84 ₺ vermiştir.


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

News Reporter

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir