Gökhan Dedeoğlu’ndan takipçilerine İstanbul Altılısı; 2.919 TL…

4.KOŞU: Start aldığı iki yarış sonrası yaklaşık 3,5 aylık bir araya giden ancak idman pistindeki hazırlıklarında oldukça beğenimi kazanan CHEEKY GIRL KG takısının da etkisi ile farklı bir yarış koşmasını bekliyor ilk at olarak öneriyorum. Sentetik pistte gördüğü yarış sonrası idman pistinde daha farklı görünmeye başlayan ve jokeyi ile yapmış olduğu 1200/1’13”3 işindeki çok iyi görünümü ile SKYDIVE, koştuğu üç koşusunda bir varlık gösteremese de bu yarışa dereceli galoplarla hazırlanan SEMİATA ve grubun en tecrübeli aynı zamanda en istikrarlı ismi olan REAL TROUBLE diğer şanslı isimler olup, gördüğü yarış sonrası idmanlarında toparlanmaya başladığını belli eden DB ilavesi ile etkili olmasını beklediğim NEON NOIR ve tatminkar iki yarışı sonrası bu kez KG çıkartılarak koşacak olan MISS PETIT koşunun sürpriz isimleri olacaktır.


5.KOŞU: Son koşularında başarılı performanslar sergileyen ve Ankara’dan iyi durumda gelecek olan SİVASLI GELİN müsait kilosu ile sevdiği pist ve mesafede ön planda önereceğim isimdir. Kazandığı yarış sonrası yakalamış olduğu iyi durumu dereceli idmanları ile koruduğunu belli eden GARNET ve ilk startını çim pistte kazanıp daha sonraki koşusunda da tatminkar bir yarış koşan bu kez yine sevdiği çime çıkacak olan BLUEMOON en yakın rakipleri olacaktır. Bursa’dan iyi durumda gelecek olan HENNA GIRL ve son koşularında beklenen yarışlarını yapamayan bu kez önde boş kalabilirse rakiplerine direnebilecek bir isim olan HEYFA geniş kuponlar için önereceğim isimlerdir.


6.KOŞU: Günün sonucu merakla beklenen en önemli koşusunda; son yarışında protesto sonucu ikinciliğe atılan daha sonraki hazırlıklarında daha da iyi duruma gelen FESTIVAL FEVER formda jokeyi ile favorim. Start aldığı üç koşusunda da oldukça başarılı performans sergileyen süratli gitmesi muhtemel bu koşuda yerini iyi alması durumunda etkili olmasını beklediğim ZIZKA, üst üste kazandığı koşular sonrası iyi durumunu muntazam idmanları ile koruyan SONG RISING ve adını taşıdığı bu koşuyu kazanmak için sahaya çıkacak olan iti durumdaki ÇALDIRAN daha sonra şans verdiğim isimler olup, Bursa’da kazandığı yarış sonrası düzenli idmanları ile iyi formunu muhafaza eden ICE BEAR ve seri birincilikleri sonrası son koşusunda bekleneni veremeyen ve bu koşuya biraz eksik işlerle de girecek olmasına rağmen iyi koşmasını beklediğim BLUE SUNSET kuponlarda bulunması gereken diğer isimlerdir.


7.KOŞU: Arka arkaya başarılı yarışları sonrası bu yarış için yapmış olduğu hazırlıklarında yakalamış olduğu etkili formu koruduğunu belli eden İSHAKHAN süratli gidecek olan bu koşuda sonlarda çok kuvvetli gelerek bu rakiplerini geride bırakmasını bekliyor ve kuponlara tek yazılmasını öneriyorum.

 

8.KOŞU: Start aldığı üç koşusunda da etkili yarışlar koşan ve bu yarış için yapmış olduğu hazırlıklarında da iyi durumunu koruduğunu belli eden BLUE SHARK uyum sağladığı formda jokeyi ile çok şanslı olacaktır. Tatminkar ilk iki startı sonrası bu kez şansını çim pistte deneyecek olan SUMEL KIZI DB ilavesi ile ilk rakibidir. Gördüğü yarış sonrası idman pistinde daha farklı görünmeye başlayan LADY CADDEBOSTAN bir diğer şanslı isimdir.


9.KOŞU: İstikrarlı yarışları sonrası çok müsait bir grup yakalayan DİLAN KIZ lehine mesafede çıktığı gibi bitirebilir. Benim favorim. Kısa arasına rağmen yarış hazırlıklarını beğendiğim GÜLİZAR en ufak hatasını affetmeyecek isimdir. Bu iki safkanın eksik koşması halinde henüz maiden olmasına rağmen tatminkar yarışları ile iyi formunu muhafaza eden UÇAN KUZEY devreye girebilecek isimdir.


2.ALTILI GANYAN TAHMİNİ:

1A) 2-11-9-7 / 6-5

2A) 8-9-4 / 2-1

3A) 5-12-10-3 / 7-2

4A) 3 İSHAKHAN

5A) 3-10-6

6A) 2-6 / 7

Çatı Kupon: 57,60 ₺

Geniş Kupon: 324,00 ₺

2. 6’LI GANYAN (6/4/2/3/3/2): 2.919,07 ₺ vermiştir. 


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

News Reporter

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir