Enver Arslan’dan Çatı Kuponda İstanbul Altılısı; 5.615 TL.

4.KOŞU: Koşuda birbirine yakın güç ve performansa sahip birçok isim var. Favorim uygun kilolu Oppenheimer! Ancak yine bomboş kilosu ile dikkat çeken Night Shadow ciddi rakip olacaktır. Grubun en ağır sıkletini taşımasına rağmen Serseri Hat iyi anlaştığı jokeyi ile sert gelir, dikkat. Son olarak bütçeler doğrultusunda Asil Utku ilavesi yapılabilirse daha rahat bir koşu izleriz düşüncesindeyim.

SIRALAMAM: 2-8-1-5


5.KOŞU: İlk kez bu koşu ile yarış hayatı başlayacak taylardan, rakiplerine nazaran daha iyi hazırlıklara sahip gördüğüm Costa Rica, Vermax ve Hero Proteo’yu rakiplerinin önüne almak istiyorum. Sürpriz tayım Balım Ada!

SIRALAMAM: 3-6-9-7


6.KOŞU: Müthiş bir yarış izleyeceğiz… İyi taylar, kalabalık yarış ve kritik start çıkışı ile analizi yoğun bir koşu sonu olacak. Gürbüz Tay çok yetenekli bir isim. Start dezavantajı olmasa çok daha iddialı konuşacağım tayı bu durumda favori olarak yazıyorum. Sıra dışı vites yükselten Kocaefe muhakkak yazılmalı. Bu hafta itibarıyla patlama beklediğim Bendeniz, zamanla çok daha iyi olacak Yeniköy ve tam Kocakaya’lık tay olan Sakalı Savaşçı kuponlara yazılmalı.

SIRALAMAM: 6-8-1-16-12


7.KOŞU: Pist, mesafe, gidişat… Her şey Denizefe lehine gözüküyor. Ama Gökhan Kocakaya ile sentetikte uçarak yarış kazanma başarısı göstermiş olan Soyluşah sonlarda rakibini çaresiz bırakacak bir sprint atabilir, dikkat!

SIRALAMAM: 4-8


8.KOŞU: Üstün formu, jokeyi ile uyumu ve yarışın gidişatıyla Detenatör için her şey istediği gibi… Alternatifsiz bankom!

SIRALAMAM: 4


9.KOŞU: Günün son koşusunda ön planda tuttuğum isim Enhance The Planet! Last Symphony, Arkadiopolis ve Lynx ilk planda kupona alınması gereken taylar. Bütçesi müsait olanlar için Grey Ghost, Warrior Queen ve Name of Speed değerlendirilmeli.

SIRALAMAM: 7-4-2-5 / 3-11-8


2.ALTILI GANYAN TAHMİNİ:

1A) 2,8,1,5

2A) 3,6,9,7

3A) 6,8,1,16,12

4A) 4,8

5A) 4 DETENATÖR

6A) 7,4,2,5 / 3,11,8

Çatı Kupon: 320,00 ₺

2.6’lı ganyan 5.615,90 ₺ vermiştir.


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

News Reporter

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir