İstanbul’da Pistler değişti… Koşmayan Atlar olabilir!

İstanbul Veliefendi Hipodromu’nda çim pistin çok ağır (5.8) olması nedeniyle çim pist koşuları Komiserler Kurulu Kararıyla sentetik piste alındı ve ayrıca 4.koşunun mesafei 2000 metre, 3., 6. ve 9. koşuların mesafesi ise 1500 metre olarak değiştirildi..

İstanbul’da bir kısmı üç gündür devam eden ve bu sabah kesilen yağış nedeniyle değişen pistler ve bir kısmı da geçirdiği rahatsızlık nedeniyle start almayan safkanlar olacağı bilgisini aldık.

Gayrı Resmi kanallardan aldığımız duyumlara göre; 28 Nisan 2023 Cuma günü 3.koşuda 5 numara ile kayıtlı Karkız, 7 numara ile kayıtlı Lega Lady, 4.koşuda start alması beklenen 5 numaralı Torhan Tay, 5.koşuda 9 numara ile kayıtlı Senem Hatun ve 9.koşuda 3 numara ile kayıtlı Atomic One isimli safkanların start almayacakları öğrenildi.

Bu tip aldığımız istihbaratların sizleri yanıltmasını engellemek adına ‘Çıkan Atları’ ve Diğer değişiklikleri TJK’nın resmi internet sitesinden öğrenmeden ve bizim çıkabileceğini Gayrı Resmi olarak söylediğimiz atların son durumlarını kontrol etmeden lütfen kuponlarınızı yatırmayınız…

News Reporter

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir