Kadınlar için koşuyoruz…

Kadınlarımızın toplumdaki önemine dikkat çekmek amacıyla Türkiye Jokey Kulübü tarafından gerçekleştirilen Dünya Kadınlar Günü Koşusunun (KV-7/D) 6’ıncısı, 5 Mart 2022 Cumartesi günü İstanbul Veliefendi Hipodromunda saat 20.00’de koşulacak.

Evrensel çapta kabul gören 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne ithaf en düzenlenecek koşuda safkanlar bu yıl kadınlarımız için piste çıkacak.

3 yaşlı dişi safkan İngiliz taylarının boy göstereceği yarış, 2000 metre mesafe üzerinden Veliefendi Hipodromu’nun sentetik pistinde gerçekleşecek.

Bu anlamlı gün adına düzenlenen koşu kapsamında, Instagram üzerinden #KadınlarİçinKoşuyoruz etiketiyle, hipodromda ya da at yarışı izlerken çekilen bir fotoğrafını paylaşan kadınlarımız arasından seçilecek bir kişi 96. Gazi Koşusunun gerçekleştirileceği 26 Haziran 2022 Pazar günü İstanbul Veliefendi Hipodromunda Türkiye Jokey Kulübü tarafından misafir edilecek.

Siz de 8 Mart Salı akşamı saat 23.00’a kadar hipodromda veya at yarışı izlerken çekilen en güzel fotoğrafınızı #KadınlarİçinKoşuyoruz etiketiyle paylaşın, Gazi Koşusu gününde Jokey Kulübün misafiri olun.

 

News Reporter

1 thought on “Kadınlar için koşuyoruz…

  1. Bütün anne gibi annelerin ellerinden öpüyorum. 2.sınıf insan muamelesi gören Emekçi kadınlarımızıı saygı ile selamlıyorum.
    Programında, at sahiplerini tenzih edip Yarışseveri kumarbaz olarak niteleyip bizleri hiç sevmediğini bizden adam olmayacağını açık açık beyan eden Müge Anlı, sen hariç..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.