Nurettin Güven’den 96 Liraya Adana Altılısı…

1.AYAK: İstikrarlı yarışlarını pist ayrımı yapmadan sürdüren Hansoy ile rakiplerine oranla kilo dezavantajına sahip olsa da bugün de yüksek şans sahibi gözüken Seheryeli favori hanesinde önereceğim isimler. Form durumunu son günlerde yukarılara taşımaya başlayan Fethiyeli, kazandığı koşusundaki formunu muhafaza eden Rajbera ve kapasitesinin yüksek olduğunu düşündüğüm isimler arasında yer alan Furkanmert favorilerin en yakın takipçileri konumundalar. İlgililerinin bugün için oldukça güvendikleri Katı Reis ve kum pistteki koşularıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Sert Yıldırım yeri olanlar için sürpriz önerilerimdir.


2.AYAK: Bugünkü pist be mesafede iştirak ettiği son koşusunda 2.lik elde ederek artık kazanma vaktinin gelmiş olabileceğini gözler önüne seren Fast Man ve ilk kez kullanacağı DİL BAĞI takısıyla üst sıraları zorlamasını beklediğim kabiliyetli tay Gardırop Fuat ekonomik kuponlarda ayrımsız olarak değerlendirilmeliler. Kısa arasının kendisine yaramış olabileceğini düşündüğüm Günün Yıldızı ve KAPALI GÖZLÜK takısının yardımıyla üst sıraları hedefleyecek olan Flight Time favoriler kendilerinden beklenen yarışları yapamazlarsa iddialı olurlar. Black Lord ise, koşudaki sürpriz adayımdır.


3.AYAK: Ön tarafta istediği tempoyu yakalaması durumunda sonlara kadar direnerek fotoyu önde geçebileceğine inandığım Siestra ve son koşularında her ne kadar beklentileri tam olarak karşılayamasa da bugünle birlikte çıkışa geçeceğini düşündüğüm Anna Karenina favorilerim. Ters bir yarış yaparak dikkatleri üzerine çekebilecek kapasitedeki Cülük ve bu seneki tek koşusunda 3.lük elde ederek toparlanmaya başladığını belli eden Dali Apolarin favorilerin en yakın takipçileri olacaklar. Form durumunu beğendiğim Tempesta Mia ve gününde olduğunda daha güçlü rakipler arasında dahi başarılı olabilen Chringoma ihmale gelmeyecek diğer safkanlardır.


4.AYAK: Birlikte iştirak ettikleri son koşularında bugünkü önemli rakiplerinden olan Selanik Aslanı’nı mağlup etmeyi bilen King Berkay, muhafaza ettiği hatta daha da ileriye taşıdığı formuyla bir kez daha kazanarak başarılarına bir yenisini daha ekleyeceğine inandığım isimdir. Altılı ganyan kuponlarına günün teki olarak yazılmasını tavsiye ediyorum.


5.AYAK: İlk 4 koşusundaki başarılı görüntüsünün ardından 2 aydan fazlabir süre ara veren ve bugün uygun rakipler arasında etkili bir dinçlik yarışı yaparak geriye döneceğini gösteren Baba Raci ile ilk koşusunu bugünkü pistte 1300 metre mesafede kazanma başarısı gösteren King Rüzgar rakiplerinde farklı duran isimler. Bu 2’linin altılı ganyan kuponlarında ayrımsız olarak değerlendirilmesi taraftarıyım.


6.AYAK: Son haftalarda özellikle de 4’lü olduktan sonra sergilediği performanslarla başarı istikrarı yakalamış gözüken Erkşan, dengi grupta öncelik verilmesi gereken isimdir. Kazandığı koşusundaki formunu muhafaza eden Beyazışık, favori biraz eksik ya da kötü koşarsa devreye girip söz sahibi olacaktır. Kilosu rakiplerine oranla ağır olsa da farklı sınıfıyla bunun üstesinden gelebileceğini düşündüğüm Bordomavi ise, daha sonraki ihtimal olacaktır.


ALTILI GANYAN TAHMİNİ:

1A) 2-1-4-6-5 / 8-7

2A) 2-3 / 5-8-1

3A) 4-5-3-1-2-6

4A) 2 KING BERKAY

5A) 1-4

6A) 3-4 / 1

Çatı Kupon: 96 ₺

6’lı ganyan 1.074,20 ₺ vermiştir.


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

News Reporter

1 thought on “Nurettin Güven’den 96 Liraya Adana Altılısı…

  1. Bence gercek tahmin bu verdiği kuponun hem küçük olması herkes tarafından oynanabilirligi ve ikramiye tutarı 49.7 kat ikramiye. 1 e 50 ikramiye tebrik ediyorum sizi.gercek yaris sever dostu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir