Kariyerinin en iyi İstatistiklerini elde etti!

Yılbaşından bu yana kazandığı 159 yarış ile zirveye yerleşen son haftaların formda jokeyi Gökhan Kocakaya, at binmeye başladığı 2006 yılından bu yana en iyi istatistiklerini yakalamayı başardı.

15 Ağustos 2019 Perşembe akşam itibariyle 326 ayrı safkanla 577 koşuya katılan başarılı jokey 159 birincilik elde ederken, %45 ikiliye giriş, %68 ise tabelaya giriş yüzdesi elde etti. Kocakaya, bundan önceki en iyi istatistiklerini geçen sene elde etmişti. (%36 ikiliye giriş, %65 ise tabelaya giriş).

Kazandığı yarış sayısı itibariyle Jokey Sıralamasının en üstünde yer alan Kocakaya, Genel Kazanma Yüzdesinde de %27 ile en yakın rakibi durumundaki Özcan Yıldırım’ın (%26) üzerinde bulunuyor.

Birincilik Yüzdeleri
Kaynak: hiporomx.com
Gökhan Kocakaya ve Menajeri Hakan İçer
News Reporter

2 thoughts on “Kariyerinin en iyi İstatistiklerini elde etti!

  1. Bügün at yarışı yazarları derneği koşusunda elin kampıçısı mı yoktu kiraya mı vermişti bu Gökhan kocakaya bir tek kamçı vursa yarışı kesin kazanacak isterse dünyanın en istatiğini yapsın Bi önemi bu denli koşullarda artistlik yapıp güya tek kamçı vurmadan kazandı diyecekler ya egosu tatmin olacak… Şimdi at yarışı yazarı abilerim kalem sizde artık ne yazarsanız. Her gün dua ediyorum Halis Karataş jokeyliği bırakmasın diye çok arar bu yarışsever Halis karataş’ı. Ben hayatında kupon yatırmamış ganyan oynamamış biriyim arz ederim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir