Kayıp TJK emekçisinden kötü haber geldi…

Türkiye Jokey Kulübü emekçilerinden olup 2 gündür birlikte kayıp olduğu amca çocuğu Ömer Baltacı ile birlikte Jandarma ve Kolluk kuvvetleri tarafından aranan Cevdet Baltacı’dan kötü haber geldi.

Cevdet Baltacı

Tokat’ın Erbaa ilçesinde kendilerinden iki gündür haber alınamayan 3 çocuk babası Cevdet Baltacı (51) ile 2 çocuk babası Ömer Baltacı (58), tatil için köylerine gelmiş, 26 Ağustos 2021 Perşembe günü ise piknik yapmak için Madenli köyüne gitmişlerdi.

Gittikleri piknikten dönmeyince yakınları tarafından Jandarma ekiplerine kayıp ihbarında bulunan ikili, bölgede yapılan arama çalışması sonrasında vefat etmiş şekilde bulundular.

Bölgede arama çalışmalarına katılan ekipler uçuruma yuvarlanan aracı fark ettiler. Olayın jandarmaya bildirilmesinin ardından bölgeye kurtarma ekipler sevk edildi. İki amcaoğlunun cenazeleri aracın yaklaşık 100 metre ilerisinde bulundu. Şahısların cenazeleri yaklaşık 200 metrelik uçurumdan itfaiye, jandarma ekipleri ve yakınları tarafından çıkartıldı. Cenazeler otopsi yapılmak üzere Erbaa Devlet Hastanesine morgun kaldırıldı ve olayla ilgili inceleme başlatıldı.

Merhumlara Allah’tan rahmet, kederli Ailelerine mesai arkadaşlarına baş sağlığı dileriz.News Reporter

1 thought on “Kayıp TJK emekçisinden kötü haber geldi…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir