Mustafa Sav’dan takipçilerine 1.800 TL…

1.AYAK: Günün ilk ayağında çok zorlu bir koşu ile güne başlıyoruz. İlk ayağı rahat izlemek adına ben ayırım yapmadan hepsi demek istiyorum.


2.AYAK: Gördüğü yarışlar sonrası istenilen seviyeye ulaşan MALIBUNUN OĞLU bomboş kilosu ile iyi koşmasını bekliyorum. Son yarışı olumlu olan GALİÇYA en ufak hatayı affetmez. Seri safkan SİNGAPUR beyaz bayrak ayna yapabilir. Bu isimlerden sonra ise YALÇIN, SUBİKE, ALEMİN KRALI ve FIRTINA VADİSİ geniş kuponlarda olması gereken isimlerdir.


3.AYAK: Çok yüksek kan hattına sahip olan ve bu tip mesafeli yarışların en iyi isimlerinden biri olan AFRİKAANDER formda jokeyi ile yine yarışın en şanslı ismi. Stili atlardan olumsuz etkilenirse GİZMO, SAKAL AYDIN ve YOLLARAZ devreye girecek isimlerdir. DUMAN biraz eksik ve kilosu da ağır isteyen yazsın derim.


4.AYAK: Satış-2 yarışta safkanların performansı hiç iç açıcı değil. Atçılık tabiri ile resmen karakolluk bir koşu yine de benim analizlerimde şanslı olabilecek isimler; CHARLIE, PRINCE BARON, ATALAY, WE WILL ROCK YOU ve ELAZIĞ PRENSESİ birazda olsa rakiplerinden farklı isimler. Ama yine de bu ayağa dikkat diyorum…


5.AYAK: Gördüğü yarışlar sonrası formunu bulan ve bu hafta idman pistinde daha canlı gözüken KOŞANASLAN maidene veda etmeye en yakın isim olup banko olarak öneriyorum.


6.AYAK: Günün son ayağı çok kalabalık bir yarış olmasına rağmen iki isim çok farklı, SÜPERMEN ve KOCAPOLAT arasındaki kıyasıya mücadele sonucu belirler. Çok sürpriz bir isim arayışında olanlara KURT YUSUF der kenara çekilirim.


ALTILIM:

Hepsi

14.7.8.9.2.1.11

2.7.8.5

4.6.1.7.8

6 KOŞANASLAN

2.10.17

2. 6’LI GANYAN (1/3,9/5/7/6/6,10,13): 1.805 TL vermiştir.


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz

1 thought on “Mustafa Sav’dan takipçilerine 1.800 TL…

  1. Hepsi diye bir şey yok. İşi bilmeyen attan anlamayanlar hepsi der. Senin nerde kaldı ustalığın atların içindesin. Bu işle uğraşıyorsun. Hepsi. Hiç doğru bir şey değil. Hepsi herkes der. Farkını ortaya koyman gerek. At ayıklama ustalığını gostermeliydi. Hepsi diye bir şey.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir