Lady Venüs’den erkeklere geçit yok…

9 Ocak 2021 Cumartesi günü Adana Yeşiloba Hipodromu’nda kum pistte ve 1500 metre mesafede 7 tayın katılımıyla gerçekleşen 3 yaşlı İngilizlere mahsus A3 koşuyu, Özden Açar’ın sahibi ve yetiştiricisi, Enver Mutlu’nun ise antrenörü olduğu Lady Venüs (Bosporus – Solitaire, Royal Abjar) jokeyi Müslüm Çelik ile kazandı.

1’35”20 ile biten koşunun ikinciliğini Anadolu Aslanı (Victory Gallop) elde ederken, mücadeleden Think Positive (King David) üçüncü, Black Metal (Dr Fong) dördüncü, Ookazi (Hakeem) ise beşinci olarak ayrıldılar.

Kariyerinin 9’uncu startında 5’inci birinciliğini elde ederken kazancını 626.750 TL’ye yükselten Lady Venüs, aynı zamanda kariyerinin üst üste ikinci Grup koşu galibiyetine de imza atmış oldu.

Lady Venüs (Müslüm Çelik)
News Reporter

3 thoughts on “Lady Venüs’den erkeklere geçit yok…

  1. 2 yarıştır anadolu aslanı jokey hatasından geçiliyor.özcan o kadar amatör bindiki ata şaşkınlıkla izledik

  2. Anadolu aslanı bu grubun atı bile değil ancak Özcan bu aralar çok formsuz kaç tane atı bedavadan harcadı.Yaris sever umrunda bile değil onu anladık at sahibi antrenör ü seyisi v.s bir dünya emek oda umrunda değil.Belki bu atın doping cezası olmasa gelip bu grupta koşmaz.

  3. anadolu aslanının kış sezonu dınlenıp,ılkbahar yaz sezonuna gelmesını beklerdım ama nedense ılgılılerı koşmayı tercih ettiler,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir