Barış Sunter’den geniş kuponda takipçilerine 4.478 TL

1.AYAK: 3 yaşlı dişi İngilizler’e mahsus koşuyla start alacak 2. altılıda, bir koşu önce kum pistteki kısa vadede 2.lik elde eden AZRA GIRL kazanmaya yakın görünüyor. Sezonu Nadas koşusuyla açan FİLİBYA daha etkili olduğu pistte ve yeniden alınan gözlük takısıyla en ciddi rakip olacaktır. Bu iki safkan dışına çıkarsa FLOWERS EYE BABY ile PRAGYA devreye girerler.


2.AYAK: Araplar’a ait kısa mesafeli koşuda, çok uygun rakipler yanında koşacak BOZTEPEBEYİ artık birinciliğe uzanabilir. Bursa’da da kazanarak formunu ispatlayan ALYAYLA önde boş kalırsa yine bitirebilecekken, gördüğü iki koşu sonrası geçtiğimiz hafta içi idman pistinde farklılaştığı söylenen İNFİCAR ihmal edilmemeli.


3.AYAK: 4 yukarı Arapların orta mesafeli handikap mücadelesinde, son koşusunda kıpırdayan DARYÜZ ve her an bir patlama yapmasını beklediğim BERKUK öncelikle kuponlara işaretlenmeli. Tatminkar formlarıyla GÜZELÇOCUK, ŞEKERSULTAN ve KALFALARBEYİ de iddialı olacaklardır. BEYAZ ADAMÖKTEMONATKAN çok sürpriz arayanların ekleyebileceği isimler.


4.AYAK: Dişi Arap taylarının kum pistteki şartlı-2 koşusunda, maidendan kolay çıktıktan sonra Pazar sabahı 800 galobunda da formunu koruduğunu belli eden CEYDA HATUN favori. İstanbul sentetiğinde kazanarak başlayan FIRTINALI DENİZ piste uyum sorunu yaşamazsa ilk ciddi rakip olur. Taylar için çok önemli sayılacak bir sıklet avantajına sahip FINDIK KURDU da mutlaka kuponlarda bulunmalı. Ekürilerden ARZU GELİN ve AYZA HANIM geniş kuponlarda sürpriz aranabilecek taylar…


5.AYAK: İngiliz taylarının maidendan çıkma mücadelesinde, Ankara pistinin öne çıkan ikilileri arasındaki ilk startında düzlüğe bariyer dibinden çok kolay çıkmasına rağmen rakiplerinin içeri kaymasıyla sprint kulvarı kapanınca binicisinin kendi haline bırakarak yarış göstermiş olduğu PRAISE fena olmayan ekürisiyle de günün tek yazılacak ismidir.


6.AYAK: Günün son ayağındaki Arap kısraklarının sürprize müsait handikapında; KESVACANGÜN, KARABİBERİM, HOŞTAY ve DALBASTI arasındaki arasındaki mücadele kazananı belirler. Sağlama gitmek isteyecekler AYDANKIZ, KÖÇEK, DİZDARIM ve ELİFE ANNE’yi dikkate almalılar.


2.ALTILI GANYAN TAHMİNİM:

1.A) 7-4-5-6

2.A) 2-3-7

3.A) 4-3-1-2-5-9-7-6

4.A) 1-2-8  / 4-5

5.A) 4

6.A) 8-3-2-6  / 1-4-10-14

2.ALTILI GANYAN (5/3/6/1/4/14): 4.478 TL vermiştir.


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz

News Reporter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir