Hakan Çakmak’tan takipçilerine Bursa Altılısı…

1.AYAK: Altılı ganyanın ilk ayağında; son koşusunu İstanbul’da kazanma başarısı gösteren FIRAT BABA, ekürisi ile birlikte şanslarının çok olduğunu düşündüğüm EGETAY ve eski gücünden uzak gibi gözükse de hala bu gibi grupları geçebilecek güce sahip olduğunu düşündüğüm CANSEKLAVİ ön planda tuttuğum isimler. KIZIM AYSİMA ve PRENS CORA favorilerimin en ciddi rakipleri. KAYABERT, DELİ YILDIRIM ve HÜR UÇAN ise uygun kilolarıyla koşudaki sürpriz adaylarımdır.


2.AYAK: Son koşularında biraz beklentilerin altında kalmış olsa da bugün uygun rakipler arasında iddialı gözüken MOON AND SUN ve kazandığı koşusundaki formunu koruyan LET CROPS LAUGH favorilerim. Ağır kilosuna rağmen iddialı olmasını beklediğim ANADOLU HARİKASI ve son haftalarda formunda ilerlemeler kaydeden DİLBER favorilerimin en ciddi rakipleri olacaklar. RAIN GRAIN ve WASSEFALL ise koşudaki sürpriz adaylarımdır.


3.AYAK: İlk koşusunda çim pistte üçüncülük elde ederek yarış hayatına “merhaba” diyen HUNTER CAVALRY ekürisi ile birlikte başta düşündüğüm isimdir. Dileyenler ekürileri tek dahi yazabilirler. Güvenemeyenler için önerilerim; WEDNEDAY BUS ve ŞANS BALONU olacaktır.


4.AYAK: Kalite olarak bu grubun üzerinde bir isim olduğunu bugüne kadar start aldığı koşularında belli eden MYBOYTOMO tatminkar form durumuyla kazanmaya yakın gözüküyor. Kulaklık takısını çıkaracağı bu koşusunda favorinin en ciddi rakibi olacağını düşündüğüm KAAN PAŞA tüm kuponlarda değerlendirmesini tavsiye edeceğim diğer isimdir.


5.AYAK: Son koşuşuşunda yakın ara beşincilik elde ederken buradaki önemli rakiplerinin bazılarını az farkla da olsa geçmeyi başaran ve kapasitesinin çok yüksek olduğunu düşündüğüm isimler arasında yer alan MELİHİN İZİ bugün için benim en çok güvendiğim isimdir, bankom.


6.AYAK: Uzun zamandır peşinde olduğum isimler arasında yer alan MERENES ve son koşusundaki dördüncülüğü beğenilen ANEMON ÇİÇEĞİ rakiplerinden biraz daha önde gördüğüm isimlerdir. GÖKÇESOY, ALYADİGAR ve BELİNAY HATUN favorilerim eksik koşarlarsa devreye girecek öncelikli isimlerdir. ANATOLİAN, ÖREN HANIM, URLA ve KHALEESİ sırasıyla değerlendireceğim diğer isimlerdir. Herkese bol şanslar dilerim…


ALTILI GANYAN TAHMİNİ:

1A) 4-3-2-8-5-7-10-9

2A) 4-5-1-6-7-3

3A) 3 / 11-10

4A) 2-1

5A) 3 MELİHİN İZİ

6A) 11-5-4-1-2-9-7-8-13

Çatı Kupon: 172,80 ₺

6’LI GANYAN(4/6/3,7/2/3/5): 1.022,08 ₺ vermiştir.


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

News Reporter

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir