Nurettin Güven’den İstanbul Altılısı; 7.825 ₺

3.KOŞU: Beklentilerin çok altında koştuğu Bursa’daki son kum koşusunu kesinlikle gücüne ölçü almadığım Arslan, gayet sağlıklı idman görünümü ve ciddi rakipleriyle arasındaki önemli kilo farkını en iyi şekilde lehine çevirecektir. Bu günkü pilotuyla mücadele verdiği iki koşusunu da kazandığı gözlerden kaçmayan formda Gracias Sinyor, lehine pist ve mesafede yine çok şanslı. İç pisteki galobundaki genel görünümü kusursuz Alakont, sürekli tabela içerisinde yer bulan El Audaz ile kısa aranın kendisine çok iyi geldiğini gözlemlediğim El Maestro en küçük bir hatayı affetmezler.


4.KOŞU: Her yarışını bir öncekinden başarılı koşmaya başlayan Miss Petit, hafta sonu iç piste yaptığı 1000/1.00.5 – 400/23.6 R galobunda günün en iyi işlerinden birini çıkaran Mitros On Fire ile ilk sınavında çok ciddi bir ara kapatan Think Twice ilk etapta düşünülmeli. Değişen etkili pilotu ve kısalan mesafe şansını yükselten Sumel Kızı’ndan bir beyaz bayrak ayna yarışı gelebilir. İlk yarışı ardından İstanbul’da kalan ve bu kez takı değişikliğine giden Secret Image sürpriz şansına sahip.


5.KOŞU: Çok daha güçlü rakipler arasında son metrelere kadar verdiği nefes kesen mücadele sonucunda 1500 metre sentetik piste 1.40.16 gibi bu grup için başarılı sayılabilecek bir dereceyle yakın aralarla 4.lükle ayrılan Memolito, sonrasında kısa bir süre dinlendirilmesine rağmen tekrar hız verdiği çalışmalarında pırıl pırıl görünüyor. Bu kez kendisini çok daha iyi tanıyacak pilotuyla sahaya çıkacak olan safkanı günün teki olarak öneriyorum.

6.KOŞU: Gücü sınırlı ve bir o kadar formsuz safkanların bir araya geldiği bu zorlu koşuda bütçenizin el verdiği kadarıyla fazla isme şans vermenizi öneriyorum. Formunda kıpırdamalar mevcut Peace Ruby, pilotunu bulan Rozerya, zaman zaman ters koşabilen Atıcı Bey ile bu aralar çok değişen Don Corleone ilk etapta düşünülmeli. Form tutma çabası içerisindeki Wolf Polat, King Of The South ve gücü oranında ters koşan Filandoz sonraki ihtimallerdir.


7.KOŞU: Geçtiğimiz hafta Horror ve Knight Of Honour ile birlikte yaptığı 1200/1.14.4 – 1000/1.01 – 400/24 R galobunu el oynatmadan tamamlayan Kalishiva, son kez Zafer Ateşi ile birlikte yaptığı işinde de kusursuz bir görünüm içerisindeydi. İdmanlarındaki görüntüsünü performansına yansıtması halinde gruba üstünlük sağlayabilecek yetenekteki taya ilk şansı veriyorum. Yarış yaşamına bu koşu ile başlayacak olmasına rağmen, uzun süreden beridir muntazam idmanda olan ve ortaya koyduğu derecelerle göz dolduran Win Her Love ise bu sınavı dahil yakın takibe alınmalıdır.


8.KOŞU: 1500 ve 2000 metrelik son iki sentetik pist koşusunu üst üste kazanmayı bilen Kızılcapınar ile ağır kilolarla koşmaya alışkın bir isim olan Süperman ikilisi ufak bütçeli kuponlar için yeterli olacaktır. Sentetik pist performansı parlak Ağa Turbo, eli kulağına getirilen Leonidas, yarış galobu iyi Yavuz Reis ve yeni yeni kendini bulan Egeberk hata kollayacaklar.


ALTILI GANYAN TAHMİNİ:

1A) 9-3-2-4-5

2A) 4-5-11-9-7

3A) 7 MEMOLİTO

4A) 11-7-1-9 / 4-3-10

5A) 6-13

6A) 4-2 / 7-9-5-6

Çatı Kupon: 80,00 ₺

6’LI GANYAN (5/9/7/7/6/9): 7.825,19 ₺ vermiştir.


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz

News Reporter

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir