MUSTAFA URAL’ı kaybettik…

Günaydın, Sabah ve Fotomaç gazetelerinde çeşitli dönemlerde görev alan, askerliği öncesinde son olarak duayen gazeteci Hasan Saydam’ın yanında Banko Dergisinde yazarlık yapan ve merhum Kemal Ararat ve Çetin Mete ile üstat Reşat Köstem sayesinde At Yarışı Yazarları Derneği’nin ilk üyelerinden biri olan ve uzun yıllar Türkiye Jokey Kulübü Basın Şefliğinde görev yapan Mustafa Ural geçirdiği kalp krizi sonrası yaşamını yitirdi.

TJK bünyesindeki 21 yıllık bir çalışma dönemi sonrasında 2017 yılında emekli olarak kulüpten ayrılan ve emekli olduktan kısa bir süre sonra Türkiye Futbol Federasyonu’na bağlı Saha Komiserleri kadrosuna dahil olan Mustafa Ural’a Allahtan rahmet, kederli Ailesine ve sevenlerine baş sağlığı diliyoruz.

Merhumun cenazesi bugün Güngören Merkez Camiinde (Köyiçi) kılınacak ikindi namazı sonrası Eski Kozlu Mezarlığına defnedilecektir.

 

News Reporter

5 thoughts on “MUSTAFA URAL’ı kaybettik…

  1. MEKANI CENNET OLSUN NURLAR İÇİNDE YATSIN İNŞALLAH CAN KARDEŞİM BÜTÜN URAL AİLELERİNE SEVENLERİNE BAŞSAĞLIĞI SABIR DİLERİM

  2. Uzun yıllar yan yana çalıştık, çok hatıramız oldu sevgili Mustafa. Gümbür gümbür konuşmalarınla seni hatırlayacağım. Toprağın bol olsun. Ailesine başsağlığı ve sabırlar diliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir