NO MORE SECRET seriye devam ediyor…

4 Kasım 2023 Cumartesi günü İzmir Şirinyer Hipodromunda 1400 metre kum pistte koşulan 2 yaşlı İngiliz taylarına mahsus Kv-8 Kitvak koşusunu, Oğuzhan Özşahin’in sahibi olduğu, Mehmet İlker Kadeniz tarafından yetiştirilen ve antrenörlüğünü Seyhan Demir’in yaptığı No More Secret (2y ad Trappe Shot – My Secret, Zanjero) jokeyi Ali Yıldız ile kazandı. 

Koşunun ikinciliğini Matt Murdock (Daredevil) elde ederken, Noel Day (Lion Heart) üçüncü, Sweet Sacrifice (Catapult) dördüncü, Can Aluş (Smart Robin) beşinci olarak pistten ayrıldı. 

Seriyi 4 koşuya çıkardı…  

İzmir, Kocaeli ve Bursa’da arka arkaya kazandığı koşular sonrası çok iyi formu ile bu yarışa gelen No More Secret, kantarmasını sevdiği jokeyi Ali Yıldız idaresinde koşuyu öndeki iki rakibinin arkasında takip edip düzlükten sonra dıştan yaptığı ataklarla 300’de liderliği aldı ve sonrasında farkı açarak kolay bir galibiyet elde ederken geçilmezlik serisini de dört koşuya çıkarmış oldu.

News Reporter

10 thoughts on “NO MORE SECRET seriye devam ediyor…

 1. No more secret ilgililerini tebrik ediyorim..yanlız bu A.yildiz kardeşim bu taya iyi binemiyor …bundan iki yarış öncesi duzlukde gayet önde sağlam aksiyonlsriyla giderken kamçı kullandı …kendisine mesaj attım ..ben 2000 kusur tane at bindim neyin heyecanini yapacakmisim dedi ..dünde rakibin sağrisina alayım derken faul yedi artık ne gereği varsa sonra rakibin arkasında kalıp güzel düzlük sprinti ile yarisi rahat kazandı…sevgili Ali yildiz bu at dört yarıştır sen üstünde oldgun halde sensiz kazaniyor ….iki tane kısa vade yarış kazaninca şimarmayin ….

 2. Bence sezonun en iyi kum atı ayağı düz bassın nazar değmesin bu anne hattı hep iyi at veriyo bence İzmir’de sezonu geçirip kısa sentetik kum yarışlarında da başarılı olur ve iyi bir şampiyon geliyor..

 3. ALL COME TRUEALL a geçilmişti ilk yarışında
  şimdi nereye geldı,geçildigi at nereye düştü.
  Bu Nevzat atçı hayranlıgı nereden geliyor,
  Kurtel avcı yuzunden ne yarışlar kaybetti hala akıllanmadılar

 4. Emree boşa yorum yapma ali yıldız ıı çokkkkkkk sevdi at.. önlerini kesmeye çalışmayın genç Jokey lerin.. bu yarış süper 1Taktik çıkardı ortaya.. bırak kaçmayı. sonuna kadar bekle bekle 75 boyla kazanır.. 1 de hangisi geçer cooger mu👍 secret mı 👍

  1. Şimdilik cooger gibi ama kumda Güzel atlar geldi bu sene, pitfall, madras, song rising, no more secret, son of cooger….. Güzel mücadele olur onunuzdeki yil

  2. Kıran kirana nikli arkadasim…boşa yorum yapmadım …evet Ali yildiz ile iyi anlaşıyor bu dişi tay bundan şüphem yok…ben Ali yildiza 2 yarış öncesi Kocaeli’de kazandığı yarışta önde gitmişti ve çok rahat aksiyonlarla yarışı kazandığı takdirde kamçı kullandı …bende ona heyecana gerek yok dedim…o da bana 2000 küsur kez at bindigini neden heyecan yapayım dedi .. ..ARKADASİM giden ata kamçı vurulmaz ..zaten gidiyor at ….ben at yarışı izlemeye başladığım da JOGNY GUİTAR 2 Yasindaydi….saygılarımla ….

 5. Eyvallah emreee gene sordum tüm herkeze soruyorum secret mi cooger mu 🕵️🕵️🕵️ bence atbaşı biter idda lıyım bende uzun yıllardır takip ederim at ları 🙋🏻‍♀️🙋

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir