Hakan Çakmak’tan 112 liraya Kocaeli Altılısı; 1.694 TL…

1.AYAK: İstikrarlı yarışlarıyla dikkat çeken MR TEKİN ve son koşusundaki ikinciliğiyle kazanabilecek kıvama geldiğini gösteren LIGNIN ENEGY rakiplerinden birer adım öndeler. Form durumunu beğendiğim LENORA ve iyi hazırlıklar yapan WMURCOTT favorilerimin ciddi rakipleri olacaklar. SYNCHRONICITY ve PRENS ATLAS daha sonraki ihtimallerdir.


2.AYAK: Bu seneye kazanarak başlayan ORTAYLI ön tarafta fazlaca yıpranmayıp sonlara diri kalabilirse kazanmaya devam edebilir. İlerleyen yaşına rağmen gününde olursa iddialı gözükebilecek EMİRSOY ve kötü gidişe dur diyebilecek seviyedeki ASLANSOYLU favorimin ciddi rakipleri olacaklar. Son koşusuyla toparlandığı gösteren DİAVASİ ve ters bir yarış yapabilecek FRENKLİ ATEŞİ ihmale gelmeyecek diğer isimler.


3.AYAK: Startla birlikte liderliği almasını beklediğim KUDRETLİTAY ekürisinin de yardımıyla kazanma ihtimalini yüksek gördüğüm isimdir. Ekürisinin de şansının fazla olduğunu düşündüğümden ters tek olarak denenebilir. Geniş kuponlara sırasıyla; TUNCER, SÜLÜNBİKE, DUMAN ve SARIYERLİ rakip olarak yazılabilirler.


4.AYAK: Son koşusunda İstanbul’daki mücadelesinde de ön planda tuttuğum fakat beklediğimin altında bir performans sergileyip üçüncü ola. NURLUOVA Kocaeli’ne iyi durumda gitti. Bu pisti de iyi yapmasını beklediğim safkanın kazanarak Maiden’a veda etmesini bekliyorum. Günün teki olarak değerlendirebiliriz.


5.AYAK: Kocaeli’ndeki ilk koşusu olan son koşusunda ikincilik elde eden ENTER uyum sağladı pistte bugün net favorim. Bugünkü aprantisine hayatının ilk yarışını kazandıran MY QUEEN LOVE ve seneyi kazanarak kapatıp yeni yıla tatminkar bir üçüncülükle başlayan HELL STORM favorimin ciddi rakipleri olacaklar. LADY LIPA ve MISS TUANA ise diğer şanslı safkanlar.


6.AYAK: Son koşularının tamamında söz sahibi olan HEDEFİM, form durumu burası için yeterli olabilecek KİLEYİK ve kapasitesi yüksek bir safkan olduğunu düşündüğüm ALPERABİ favorimin ciddi rakipleri olacaklar. Son dördüncülüğü iyi BAKGÖR ile ters bir yarış yapıp kendini gösterebilecek MIRACLE KO koşudaki diğer ihmallerdir.

Herkese bol şanslar dilerim…2. ALTILI GANYAN TAHMİNİ:

1A) 5-9-6-1-2-7

2A) 1-4-2-3-5

3A) 2  /  6-5-1-4

4A) 5  NURLUOVA

5A) 7-3-4-2-5

6A) 8-3-1-2-6

2. 6’LI GANYAN (7/1/2,7/5/3/1) : 1.694,11 ₺ vermiştir.
Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

News Reporter

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir